Prijava

Људи, зна ли неко како да нађем ђе ми се коте паукови у кући пошто их у последњих месец дана има ненормално много, сваки дан морам паучину да скидам са зидова, немам више живаца? Могу ли некако да их намамим нечим и сјебем све одједном или да им одем ђе им је гнездо да им затрем сјеме? Разуме ли се ико у та говна?

Ja ih puštam, imam manje muva i komaraca.

posereš se na sred sobe momački, da uleti milion muha, i onda čekaš kad će glavni pauk doći da pravi mrežu za fatanje muha, jer on inače šalje ove svoje za te sitne zadatke, i tad ti uletiš jebemš mu kevu i riješen problem

možda da počneš da čistiš, doduše, zajebano je onda, moraš svakih nekoliko dana :/

Verovatno se grupišu negde pod krevetom, foteljom.

нема, померао сам сав намештај

највише их је по предсобљу, и ту сам померао неку комоду и фрижидер и говна и нема

можда су на поткровљу направили базу, али нема шансе да нађем у оном хаосу

Kažu da begaju ako okadiš tamjanom.

Sećam se jednom ulazim ja u neku novootvorenu buvaru u kraju da kupim prazne diskove i vidim gazda ide okolo s kadionicom.
- Jel prostor osveštavaš komšo za srećan biznis? To bi morao ipak bradonja da ti odradi, znaš?
- Ma jok bre, teram paukove.

Čekaj, ko je ono nedavno tražio u raznoraznim pitanjima kako da otera žabe?

Ja sam tamjanom terao jehovine svedoke, ne znam za paukove.

Паукови не осећају мирис, не губите се.

Verovatno su ovo generična random govna od rešenja, ali moglo bi da pomogne:

http://www.wikihow.com/Get-Rid-of-Spiders-in-the-House

Čekaj, ko je ono nedavno tražio u raznoraznim pitanjima kako da otera žabe?

I bio banovan zbog toga

Паукови не осећају мирис, не губите се.

Kakve veze tamjan ima s mirisom? Paukovi su satanski nakot i ne podnose ga po prirodi stvari.

Auu brate pa kakav krš imaš na potkrovlju jebt? Kako možeš da živiš negde gde nisi raskrstio sve.

Sjećam se kad te je Olanik pitao "kući paukova koliko držao bi" i ti si rekao 267...

станујем овде, није моја кућа и јебе ми се да идем на нечији таван и чистим његова говна

Pa onda je lako, zovi gazdu pa nek se on jebe sa time. Ili uzmi drugi stan, ja mislio tvoja gajba. Jedino ako je stanarina tipa džabe.

лепо ми је овде, само ме та паучина нервира у последње време, не знам шта да радим више педерима маленим

иначе може шетати по мени, не гадим се и држо бих оне тарантуле и говна да се остали не плаше, али само да не чистим њихова говна сваки други дан

Nojevim jajetom protiv PAUKA

Želimo s Vama podijeliti jednu zanimljivost vezanu uz ljusku nojevog jajeta. Ljuska nojevog jajeta, zbog jedinstvene kemijske strukture posjeduje specifičan miris od kojeg pauci bježe, a ljudi su neosjetljivi na njega. Tako je ljuska nojevog jajeta osim dekorativne vrijednosti dobila i svoju uporabnu ulogu. Kroz ljusku nojevog jajeta probušenu s obje strane, provede se vrpca pomoću koje se jaje objesi na strop, luster ili u blizini svjetla gdje se učestalo stvaraju paučine. Ovakva primjena ljuske nojevog jajeta potječe iz Turske, najpoznatiji primjer je džamija Aja Sofija u Istanbulu. Pauci, čuvajte se!

Preuzeto sa
http://www.nojevi.com/