Prijava

саће неки снсовски шљам да га замени тачно осећам.

ne mora biti šljam jebiga, to bi mesto i meni moglo imponovati

ма биће шљам вероватно. смор за овог јбг. биће неко кога не уопште не занимају животиње и који ће ту да седи и дрка курац а везе нема с том шљаком нити воли то.

mnogo sam cenio Bojovića, godinama već, kapiram da će zoo vrt propasti za tri godine kao što je bio pre njega

Čiji će sad sinovi švercovati drogu i pucati poulici? Huahua

и ја сам га готивио, некако ми један од симбола београда док сам одрастао. тачно је то образац по коме ова држава обично функционише. доћи ће неко на његово место који нема нити знања нити жеље, неко кога баш брига за зоо врт, да ту попуњава место.

Zar stvarno moraš pitati? :)

укинут и утисак недеље. шта је следеће...

кардашијани за сиротињу уместо утиска.

http://mondo.rs/a726564/Zabava/TV/Porodica-Djogani-snima-rijaliti-za-B92.html

Booože, ja mislila zezate se...stvarno umro čovek danas.

AHAHAHAHAHAHA, Nato bre, otvori FB!

какве везе има ђогани са паучином јеботе

Kakve veze ima Bojović sa Đoganijevim upaučenim fejsbukom?

Šali se Bohor. Gotivna glava bio je.

ja sam zgotivio moje pauke,ne izbacujem ih vise
bilo je mnogo jezivo kad sam navaren iz blizine gledao kako jede polako zivog leptira

Moj kum na poslu hvata muve i hrani paukove. A NIJE DRŽAVNA FIRMA!
Taktika mu je uhvatiti živu muvu (jerbo pauk neće ni da prismrdi mrtvoj), otkinuti joj krilo i baciti je u mrežu. Ukoliko pauk ne reaguje odmah, biva ubijen, jer tako nalaže majka priroda, samo najjači opstaju.

Tvoj kum neki zanimljiv covek, da ne kazem opicen. :)

Pauci su mi poslije kuckova i ponija omiljene životinje. Mnogo su slatki i toliko su kul da su posebna klasa životinja... dobro, red, ali sve ostale arahnide su bijedni pokušaji i jedini pauci su kul.
Spajdermenov očuh je pauk

Znači ne razumijem ko ih ubija stvarno. Mnogo su korisni likovi pauci i mnogo dobro bleje u ćošku sobe

Ima li de u Srbiji da se kupi neka Tarantula?

Ima kolko oćeš vejv.
Imaš onaj forum teraristika.org da nabaviš od tih nekih provjerenih likova ako te neka vrsta posebno zanima a na http://www.nsexotics.net/ imaš raznih egzotičnih živuljki, čak imaju i neke fine ponude za tarantule + terarijum... tj. imali su neđe ranije kad sam gledao.
Inače, ima nekih ogavnih stonoga na tom sajtu, pa ako su ti gadne takve stvari pazi na šta klikćeš.