Prijava

http://www.nsexotics.net/index.php?option=com_content&view=article&id=112&Itemid=125

Imaš za 2000 dindži onu pahibanu (ona standardna koju prvu zamisliš kad neko pomene tarantule) i za 2400 dindži genikulatu, ova je malo aktivnija od pahibane i agresivnija.
Obje ti dođu sa terarijumom i hranom za početak.
Mada, su male, tako da se ne zna jesi izvukao muškića ili ženskića, a muškići žive baš kratko u odnosu na ženskiće

Živ bijo... ovo je još mala cena koliko sam ja mislio da košta...
a su otrovne?

Mislim, znam da je tarantula otrovna, ali da li su ove modifikovane?

ја ћу да купим ово срање

није то много отровније од челиног уједа, тако нешто је џела рекао

Ima Remac tarantulu.

I ja ću ovo da uzmem ^^

Има Џела тарантуле, кува с њима. хехе
Иначе, ово за нојово јајо је тачно, не би заџаба висило у свакој цркви. позз

Mislim, znam da je tarantula otrovna, ali da li su ove modifikovane?

Ne postoje modifikovane tarantule (edit: tj. sigurno postoje, ali sumnjam da su u prodaji :D)... postoje samo vrste... mada iskreno ja na to više gledam kao na rase obzirom da nemaju neke toliko uočljive razlike da bi se smatrale različitim vrstama... barem po meni.

Sve tarantule su otrovne, neke manje a neke više. Najbolje ti je mjerilo ona podjela prema tarantulama novog i starog svijeta. Ove južnoameričke i centralno američke su ti manje otrovne i nemoraš ići doktoru ako te ujedu (osim ako imaš jaku alergijsku reakciju; moraš da paziš i na ove dlake po stomaku što imaju, ta govna prskaju i kažu ljudi da dosta peku mada nijesu opasne.), ove evropske, afričke i azijske, iliti jednim imenom, tarantule starog svijeta su zajebane. Mogu baš da te nagrde kad te ujedu, i kažu da baš jako boli njihov ujed.
Generalno najbolje ti je da ne gledaš koliko je što otrovno, nego koliko je pokretljivo. Fazon, one crveno zelene avikularije izgledaju kul ali mogu da skaču, tako da koliko god bile slabo otrovne, ne želiš da se zajebavaš sa njima.
Mislim da ti je ova pahibana i najbolja. Ima još jedna ovako sa šarenim koljenima, mislim da je neka meksička podvrsta što je nenormalno lijena, fazon moš da je uzmeš u ruku ona i dalje bleji kao idiot.

EDIT:

није то много отровније од челиног уједа, тако нешто је џела рекао

Pa ove južnoameričke ti taman tako nešto dođu. malo jače možda... samo što ostavlja veću ranu jbg.

Мој паук из собе би реално покидао сваку тарантулу, нема везе што је мањи, али је зајебан играч.

Pauci jebu. Baš pre neki dan gledao kako moj Dragiša proždire živog leptira. Nejčr in ol hr bjuti.

To nije pauk brate, to je spermojed

A ovo na maji, desno?

Ima 6 noga... vjrv je bubašvaba

Pa jebeš pauka ako ga ne mogu uzeti u ruku i plaašiti koleginice koje dođu da ću da ga pustim ako se ne skinu :)

pa vejv nećeš najebati od ove pahibane ili ove koljenaste. Kapiram da te ujesti neće, samo da te ako cimaš mnogo ruku dok ih držiš mogu poprskati dlačicama... mada rijetko ko i ko duže drži pauke ih uzima po rukama, jbg. nikad se ne zna... sve i kada je otrov zanemarljiv ujed nije prijatan.

Pazle brate dzaba pricas, pojenta price je da se kaze da Vejvu dolaze koleginice kuci!

Nie to poenta, Pajo Dačku, skinuću ja nju i bez pauka ;)
I ovo je odlučeno, već sam stupio u kontakt s čovekom, samo treba da se dogovorimo kako da izvršimo primopredaju :)

jebo vas pas šta ćete sa tim tarantulama, uzmite kera ili činčilu