Prijava

riha može
njemu je brus neki odabro

Čuj neki, SVEEEEEE.

Idukurac, šta me cimate sa ovim velikim slovima u nazivu teme, ja misl'o neko takmičenje! lolo

кад ћете да урадите ово са постерима о политици

кад ћете да урадите ово са постерима о политици

Ja ih maksimalo satirem, ali ne vredi. Posebno kada vidim Putina i Obamu.

Odlično, ovu temu ionako neće videti više od 30% ljudi koji aktivno prave postere što znači da će sve više glava dolaziti u čekaonicu ili transferaonicu ko kako već voli da je zove sa lajnom ''Zašto su mi obrisuvali poster'' što praktično znači da će naša daun vojska da raste iz dana u dan. Koji crni dan, iz minut u minut.

Ironični, pročitaj prvi post - neće biti brisani, samo neće biti odabirani

što praktično znači da će naša daun vojska da raste iz dana u dan. Koji crni dan, iz minut u minut.

Daunovci su kul. Nemoj tako. I ja sam se pripojio daunovcima
Fora sa daunovcima je što su oni zapravi glupi, kod nas nema trolovanja ni sluchajno

valjalo bi da se urrad oglasi povodom ovoga

Poslali smo Uradu apdejt koji se pokreće čim ga otvori.

Posterdžijski svet je siromašniji iz dana u dan.
Ozbiljan posterdžija kada vidi ovo, vrlo lako može da napusti sajt. Zauvek...

Ozbiljan posterdžija

Oksimoron :)

To što sam napisao Bruce je samo zbog ovog dela dole.

svakako kriterijum brisanja takvih postera biće znatno pooštren.

Ma to čisto da obeshrabrimo posterdžije. Još uvek može stići do popularnih ako je stvarno dobra opaska.

a dobro, to je sasvim normalna pojava kad se krene smarati s nečim, ta napomena se odnosi na privremenu meru povećanja od 10% obrisanih postera dok se ne ostvari ušteda na serveru

Безвезе, нема потребе, јер ти коментаришеш појаву која је изашла у вестима, а не саму вест. Баш рестрикција без икакве потребе, јер је и коментар на кроповану вест врста сатире на ствари које се овде дешавају.

Шта треба, да се детаљно исприча нешто, да се то стави у постер, а онда да се испод напише нешто?

Kad vi javno, aj i ja cu javno.

Cemu koj kurac pravilo? Ako je poster glup nemojte da birate, ako je dobar birajte, al cemu pravilo (recimo meni) da ako je komentar na vest, da ne biram?
Pa i neka je komentar i tamo na sajtu... Ko da su posteri neki izvor kreativnosti i lucidnosti, pa sad ne sme da se ponavlja komentar nekog anonimusa sa B92. Odakle znas da taj anonimus nije i ovde autor koji je postavio poster?

Suplje i nepotrebno pravilo i necu da ga postujem.

mislim ovo je jedno od onih pravila sto su kao vauuuu, sad cemo da popravimo sajt, pa se zaboravi za 3 dana.

da je krsenje nekih autorskih prava, pa da razumem, ovako mi je ekvivalentno pravilu "ako vam poster sadrzi crvenu boju, nece biti odabran".

Ništa ja tebe ne razumem.