Prijava

Nemoj da zovem Rasnog da se posere na darkvud

Ja kupujem uglavnom fordove i dilana uzimam i one starije,hrvatske bolji je prevod mnogo.Uzimao sam sendmena skoro..Darkvud mi ima nekako ozbiljnija izdanja,bar sto sam video na sajmu

imao sam ja u kenjari neki gejm of trons strip za sirotinju - DRAGONERO, ne zna niko u kući odakle nam

al mnogo se brate brzo čitaju stripovi, ode trista pedeset strana za osam kenjanja, ko ih gotivi, sigurno daje veliki novac

Nije bas toliko novca,kupujes kad stignes,kad nadjes nesto na popustu,imaju odlicni ocuvani fordovi iz 80ih za ispod 200.Nakupi se tokom godina,ja vise ne znam ni gde da ih cuvam po kuci.

Blek možda grešim, ali Leo Palp i ima samo tri broja.

da, u originalu imaju 3 broja samo. Imam sva 3 kući. Solidna zajebancija, ali ništa više od toga.

Bogami gonzo, imamo sličan ukus. Betmen je nekako "must have" za mene, kakva god da je finansijska situacija. A slažem se, darkwood ima stalno neke akcije, baš su lepo organizovani. Betmen - Ludnica Arkham...ovaj broj nameravam da kupim već neko vreme, ali ovi "letnji" rashodi su učinili svoje. Biće moj uskoro, nadam se.

Nego jesi li čitao šta još od darkvudovih izdanja? Je l' imaš kod sebe u kolekciji Sendmena? Čitao sam ga naravno na engleskom, najgenijalniji strip ikad, ali mi je na wishlist-i Darkvudovo izdanje već duže vreme. Kad bude para, uzimam.

Drago mi je što je opet prodisala tema, bar malo.

Slažem se za Napoleona, em što su male šanse da će ga završiti, em što je to strip klasičnog Boneli formata. Da je nešto tipa Sendmen, Lokot i Ključ itd. pa i da razumeš.

Možda su mislili da je ljudima previše da izdvajaju za sva izdanja mesečno, ali čini mi se da nije ista publika za Zagora i Napoleona (a opet, ko čita sve, ne bi mu mnogo značilo tih 300 ili koliko već dinara). Naročito je problematično što treba da se zahukta tek i na osnovu samo prve epizode teško da bih zagrizao neko kolekcionarsko izdanje, ali daću mu šansu bar još broj-dva.

Moram da pohvalim strip reviju Kiša, veoma su im lepa izdanja, a ima se i šta pročitati.

Leri jesi živ leblebiju ti jebem :)

Ja ti kažem da čuvaš vocaroo temu dok odem da serem a ti ođe sprdaš se Larijem boli te kurac...

Nisam video čoveka odavno, a i duguje mi neke pare...

A dobro brate, ali jebi ga ako se nešto dogovorimo ispoštuj...

status: nervozzzan -.-

Eo Džankaro, guram nekako, izmirićemo dugovanja :*

Bogami glavni imamo sličan ukus. Betmen je nekako "must have" za mene, kakva god da je finansijska situacija. A slažem se, darkwood ima stalno neke akcije, baš su lepo organizovani. Betmen - Ludnica Arkham...ovaj broj nameravam da kupim već neko vreme, ali ovi "letnji" rashodi su učinili svoje. Biće moj uskoro, nadam se.

Nego jesi li čitao šta još od darkvudovih izdanja? Je l' imaš kod sebe u kolekciji Sendmena? Čitao sam ga naravno na engleskom, najgenijalniji strip ikad, ali mi je na wishlist-i Darkvudovo izdanje već duže vreme. Kad bude para, uzimam.

Pretpostaviću Džanki da se ovaj post odnosio na mene. Ne znam gde ovde vidiš Glavnog lolo
Od Darkvuda kupujem Okružen mrtvima, serijal Jezovnik, a imam i Bataljinog Legionara. Postoje još neke stvari koje bih uzimao, ali nema se toliko love.
Što se tiče Sendmena brate, meni se on nikad nije dopadao mada vidim da ljudi otkidaju na njega.

da da, na tebe...ne znam zašto sam napisao glavni

nije za svakoga sendmen (naravno bez namere da te uvredim lolo)

e da, imam i ja walking dead darkvudov, ali ga kupim fazon kad se setim, pošto sam nakon čitanja darkvudovog bacio na naredne issue i iščitao sve do kraja.

Da ti pravo kažem, mogao bih naravno da poskidam epizode Mrtvaka sa neta, ali nije mi gušt čitanje na kompu. Sa druge strane ostaje recimo naručivanje originalnog izdanja preko neta, ali izbegavam da kupujem stripiove na engleskom. Nije jezik problem, već jednostavno volim da ih imam na našem jeziku.

ne epizode, issue-e. veruj mi, ako nisi gledao seriju (ako imaš tu privilegiju da nisi gledao ono sranje od serije), skini odma sve brojeve do kraja. strip jebe jako. nema greške.

Znam Džanki, mislimo na isto samo sam se ja loše izrazio. Kao što rekoh ne čita mi se na kompu, niti mi se naručuje na engleskom. A gledam inače seriju, nije mi uopšte loša. Jeste da u svakoj sezoni ima nekih epizoda koje su klasični fileri, ali što se mene tiče za sada utisak više nego pozitivan. Doduše primetio sam da seriju više pljuju ljudi koji su već čitali i čitaju strip u realnom vremenu.