Prijava

86, znači izašlo bi te oko 10 i po hiljada sa karticom od 30% popusta da kupiš ono što ti fali ako imaš 20.

imam jedno 200 komada alan forda,mozda i jace.kad sam bio treci-cetvrti osnovne ujak me navukao,posle sam ih besumucno skupljao i citao.

ipak imam 31, znachi oko devet soma

i da, tu karticu veselog chetvrtka mi nikad nisu poslali govnari iako sam bio popunio ono govno sa podacima

Bio je jedan odlican strip u izdanju veselog cetvrtka,leo pulp se zvao,samo tri broja su objavili.

VELIKIBLEK, imam 1. deo toga. Solidna zajebancija, zanimljiv crtez.

tema nije tema dok se rasni ne posere na simpsonove

Da, i Brad Barrona kontam da popunim, ne treba mnogo para.

Nešto sad računam, ovako bez popusta bez ičega za sve Dylan Dog VČ knjige (ima ih 22) trebalo bi malo više od 46 hiljada, a Zagor knjige malo više od 55 hiljada dinara. Znači neka bude 102 hiljade za ova dva. Popust 20%, znači 82 hiljade. Baš su jebene cene knjiga.

Čuo sam da je The crow prejeban strip. U suštini da se Erik ubijao od heroina i da je imao maniju samokažnjavanja. Čitao neko možda?

Jel čito neko onaj novi Bonelijev strip, Siročad? Kakav je?

Bio je jedan odlican strip u izdanju veselog cetvrtka,leo pulp se zvao,samo tri broja su objavili.

+1

čitajte walking dead jer jebe jako

Hvala Dzankee.

čitajte walking dead jer jebe jako

+1000

Preporučio bih Fejbls

http://en.wikipedia.org/wiki/Fables_%28comics%29

Jebe snažno, na tome je bazirana igra Volf among as.

Walking dead sam pročitao sve, malo je reći da jebe. Mada sad čekam kao retard mesec dana jebenih 35 strana

Ne znam, mene mrzi da krećem Voking ded jer ima brda brojeva a i još brda u najavi. Krenuo je DW ta izdanja al' mi se ne daju pare. Više volim da imam raznovrsne kraće edicije (izuzev DD).

Ma uzmi procitaj na netu ko ja, ja prvo uzeo od drugara prva dva dela WD iz Darkwooda, svidelo mi se (posto nisam gledo seriju), i uzeo skinuo sve Issue i iscitao, veruj mi neces se pokajati

Jednom kad mi sedne ima da ošurim sve odjednom.