Prijava

Eo ja prvi:

Urasta mi dlaka na stomaku i boli me kurac

SESTRA MI SE LJUTI KAD JE VATAM ZA DUPE I SISU!!!!!!!!!!!!!!!!1!

Širem se kad idem pored kuće komšije koji je policajac

imam ogromnu kurcinus kojom lujmujem ljuto,dlake ispoid pazuha i na cmaru su mi se stvrdnule od nepranja

DOK KEVI NE SMETA UOPŠTE

Cimam glavom i gledam kroz prozor kad neko pušti muziku na najjače u kola

iam neki poludejt večeras i nešto sam tolko ispizdio jer mi je burazer jutros pregazio mačku koju sam mnooogo voleo, doduše i on jbg, krivo mu je al ono, jebem ga udupe baš, tako da ne smem da se obrijem jer kontam da ću da se posečem

љут сам јер нећу добити ни динара од мог животног осигурања

Čule moraš prvo da umreš.

ljudi... vi ne znate što znači biti ljut...

Имам сутра задњи испит, имао сам 100 година да га спремим, а болела ме патка да га спремам јер сам дегенчина, последњи је рок, ако паднем не видим друго решење осим самоубиства. Јако сам љут на себе и ово је можда мој последњи пост на форуму.

Brate, ja sam za 3 godine dao trećinu jedne godine. Eo sam živ i zdrav samo što mi urasta ova dlaka na stomaku. Drži se brate, biće bolje.

шетам преко терена клинцима у сред партије фудбала

SWISLAJON MALE PUNJENE NAPOLITANKE ARGHHHH!!!

ANICA DOBRA JE KURVA BRE

Имам сутра задњи испит, имао сам 100 година да га спремим, а болела ме патка да га спремам јер сам дегенчина, последњи је рок, ако паднем не видим друго решење осим самоубиства. Јако сам љут на себе и ово је можда мој последњи пост на форуму.

То, три испита.

ispiti su neljuti cak iako su neispiti i ne bi trebalo da se pominju na temi ovoj

@duvac1994 Sine,Ti ni ne znas sta je "DROGA" ne znam ni sto si ovo napisao ako ti se nesvidja samo klikni "Dislike" ne moras da iskazujes svoju mrznju prema ovim ljudima i izigravas SajberKurajbera idi uci lepo skolu,pa kad je zavrsis onda idi na fakultet pa kad to zavrsis pricaj o "DROGI" Ovde nemoj da mi se kurcis i izigravas neko jaje,jer mogu da te salomim da Hodas sav iskrivljenim,Drzajuci se za Gelender!