Prijava

Šta mislite o content marketingu? Kakva je vaša percepcija istog? Koliko je flash rate reklama bitan za primanje kod target grupe?

Da li podržavate gerila marketing? U kom pravcu mislite da research marketing treba ići? Kakve su bihejvijoralne karakteristike naših potrošača? Da li je content ekšli suština? Pišete li blog i kakva je recepcija? Da li razmatrate uvođenje remarketinga?

Šta mislite o monitoringu globalnih socijalnih mreža? Kakav vam je PR?

За колко пара мош се прода страница од 50+ иљада лајкова на фејсу?

Sljivorade, kad si vec tu jedno pitanje. Gde u kg osim plaze i one tabakerije kod marabua ima jos da se kupi zippo?

Za kolko god da se proda, oću tantijeme za Dedala џеџеџеџеџеџеџ

Mislim da je kontent marketing odličan za pojedince i firme koje stvaraju đubar proizvode u suficitarnoj delatnosti

Немам појма, Шоми. Можда има тамо у оној продавници Прва/Последња шанса, не знам које је од та два продавница, а које кафана, код прве гимназије, тј. од позиришта ка Плавом бику кад се иде.

Aha, znam koja je, bas mi palo na pamet da tu nisam gledao. Izvinjavvam se na of topiku

Ma samo rokaj Milose88, sranje tema poz

ako se vodi računa o radničkim pravima
zašto da ne

Delujes mi sad kao da si pre tri dana uzeo da ucis marketing i sad sve pojmove koje si naucio si potrpao u jedan post

Kontent menadžment pozitivno korelira sa percepcijom perpendikularnosti ordinarne šampite.

Kontent menadžment je logičan izdanak Kontaš marketinga