Prijava

A i 4 na 1 e nova deesceepleena koja je sve popularnija na istochoj hemisferee, tako da neesee u toku dechko,, razocharao si me poyy

Ne trujte temu poyy

ајде, правите

Ajde dodajte još SŽSK i Žajka/Kvebeka i da lagano počinjemo.

Додао. Имамо 10 тимома, што значи да ће 4 тима играти пред коло, како би добили 8 екипа за к00п, тк. квалификације лоло. Све је по рандом методи, снимићу жреб да не испадне да је намештено. Пријаве су затворене. Очекујте исход жребанија за квалификације ускоро. Фазон са купом је да морамо да чекамо да се комплетира круг пре него што наставимо са другим тако да немојте много да пробијате рокове (који су ту само формално).

промени нам име тима у РАН ЕН ГАН, осећам неку непријатност у тону којим се изговара "катанаћо", не свиђа ми се више!

и да, има ли повлашћених који не играју квалификације или не?

едит: а већ си нам променио име, срце си!
едит2: чим је све по рендом методи, значи да нема ни повлашћених који не играју квалификације, ок, глуп сам, занемарите.

http://www.haxballtube.com/watch/a98861e34e

квалификације:

Војводе - Чмарови
ЈНЦР - СЖСК

Laki jel sad izvlačić i parove za sledeće kolo ili to kad završe kvalifikacije

Кад се заврше квалификације.

Ništa... Nema Žajka da nam nadene ime... Stavite nam ime - Iskusni Nejebači
:)

тако да немојте много да пробијате рокове (који су ту само формално).

Znam da nije fer, ali jel bi moglo da se stavi neko vremensko ograničenje od, recimo, 3 dana da se odigra tekma?

cmarovi cemo veceras da odigramo tu kvalifikacionu?

Znam da nije fer, ali jel bi moglo da se stavi neko vremensko ograničenje od, recimo, 3 dana da se odigra tekma?

Ај, крајњи рок за одигравање квалификација, петак у 23:00.

ja studiram prava stoga sa mnom ne mozes uci u duskusiju

Ala je ovaj odvalio, Miki, a?

Hahahah, ma kreten.

Ajmo mi probati danas, moze cak i sad, ako ne bar veceras, nesto se jurim zadnjih dana pa neam pojma kad cu moci igrati.

Može što se mene tiče, da ih ooseremo na brzinu.