Prijava

iza 9 sam tu, do ponoci najkasnije

Neće se ovo pretkolo odigrati do Ilindana. poyy

Ništa... Nema Žajka da nam nadene ime... Stavite nam ime - Iskusni Nejebači
:)

ZAKLOPAČA JUNAJTED

Ja sam tu veceras. Ne znam za Dvajta.

Opaaa, ima nade da se odigra pretkolo u narednih nedelju dana xD

tu sam i ja, igramo

znaci samo jos ja da navatam chaveza.

otprilike kad svi budemo u isto vreme na vukajliji

pa gde ti je gej komred vojvoda

evo ga, vojvode su spremne

Dajte sobe za haksa

Aj saću napraviti za vas

Kraj jedne sage, Larry... ili pak tek pocetak???

želeo bih pre svega da čestitam vojvodama na zasluženoj pobedi i poželim im sreću u nastavku turnira

inače, definitivno je moj komp kanta i na njemu je nemoguće igrati heks normalno. znate da sam pre igrao kao invalid a poslednjih par dana normalno, e pa to je zato što sam igrao na drugom kompu koji nije potpuni raspad. znači ovde mi se kuglice kreću nervozno, ne klize onako mirno kako bi to trebalo, često mi se desi da trzaju u odsudnom momentu što onemogućava nameštanje za završni udarac ili precizan pas, kao i građenje lopte. a to je u suštini najvažnije. pre sam mislio da sam bogalj i operisan od haksa, pa kad sam postao moglo bi se reći pristojan igrač ponadao sam se da je to do budženja mog skila, ali ipak me je ovo raspalo govno sabotiralo. žao mi je što neću moći da učestvujem kao normalan igrač u budućim ligama i kupovima, jer ovo mi je sad frustrirajuće a i nije pošteno prema mom partneru kolutiću, glupo da nas pune po 50 razlike stalno.

So sad... Realno mi dođe da skupim neke pare za Dvajtov komp, do jaja je lik.

hahaha to pakle, akcija kupimo malom dvajtu komp da može da igra heks

ma i ova kanta mi je sasvim dovoljna za ono za šta mi treba, a to je uglavnom surfovanje neta, filmovi, serije i retko neka starija igrica. niti programiram kojekakve munje niti igram ove nove igre pa da mi treba zver, jedino što mi sad uništi heks karijeru kad sam trebao da pređem u real lolo