Prijava

Ko da je bitno kad se žreba. Čovek je preuzeo da organizuje, mi smo mu poverili (lol k'o da je nešto ozbiljno) i to je to.

Prošlu ligu si usrao svojim otkazivanjem posle prve partije, sad opet jedeš neka govna

proslu ligu sam otkazao upravo zbog ovakvih stvari maggot/ poslednja aktivnost pre 2 dana. lik dodje posle 2 dana i napusava mene kako nisam tu. i ne vidim kakve to veze ima sa ovime.

radite sta hocete, boli me kurac ali ovo je ocajno sto je ovako uradjeno

Ja sam bio u sobi. Svedok sam da nije bilo namestanja, niti ponovnog zrebanja. A uostalom, sto bi nas boleo kurac da namestimo, ako nista drugo mozemo samo sebe da sjebemo tim sto mogu roso i lari da nam banu prvi, a protiv njih nemamo pozitivan ucinak.

Po meni je dobar žreb, ujednačen, u principu svako svakoga može da izbaci. Ne shvatam čemu sad to, ti i Čavez ste sasvim dobri i ne znam u čemu je problem. SŽSK jak i dobar tim, msm nije Laki namestio da igra sa Žajkom i Kvebekom pa da se nešto buniš.

Miki, igramo oko 12? Ne znam kakav ću biti s vremenom u narednih par dana, pa bi mogli večeras da započnemo ako ste svi tu.

LEL Pa dal se svađate oko žreba jebote haha

Ovo me malo podseća na svetsko u basketu, jer Obilić je poput Amerike i ko je u njihovom delu žreba praktično je ugasio, ostali mogu da se promuvaju u finale. Što se mene tiče OK je sve, samo sledeći put zovi bar još nekoga sa strane čisto radi ovakvih priča, ok Laki.

Katanaćo ako je tu može da se odigra meč, Miki i ja samo spremni.

Što se mene tiče može i sada da se igra.

Мени је мука више, не могу да поднесем да се све што је у вези са мном доводи у сумњу зато што ми је Премијер рођак. Па има и мој теча мало битније послове од намештања фудбалског и хаксбол купа, зар не пратите вести ви?

Ja tek za nekih pola sata mogu, tad sam pri kompu, taman i dušan da naiđe.

I NIJE KATANAĆO NEGO RAN EN GAN.

ako je dzanki tu mozemo da igramo odmah stevane, chavez i ja smo tu

Џанки је пре 5 сати, али можда дође ускоро, обично је ту у ово време.

Draze mi da igram protiv Obilica nego protiv Katastrofe lol.
Ja sam u principu stalno ovde oko ponoci, aj da sacekamo Magota bar jos sutra-prekosutra, pa ako ne, naci ce se neko.

Mozda da Kapun-Dzoni Kurajber odigraju sa Cmarevima predpredkolo lol?

A povodom sumnjivog zreba u kojima nam je dodeljen nimalo ugodan JNCR na samom startu imam izjaviti samo

SZSK PRICA NA TERENU OPAAA

alobre ne menjam megote
to nije duh tima
svizajednogjedanzasve

onda mu poshalji da opere goozoo pozz

Juče sam ošo ranije biću večeras tu.

zaspao sam sinoc u 21 SHELOL

dokle imamo rok da odigramo?

Ran en gan, jel može večeras između 18 i 22 h?