Prijava

Окидач за ову тему била је жалба једног ортака који мора да купи слушни апарат. По његовим речима ''то мало говно кошта к'о цела школарина на правном''
Натерало ме да се запитам следеће:
-У којим случајевима физички мале ствари које пуно коштају заиста оправдавају своју сврху за ту цену?
-Да ли су нас године кризе научиле на то да је једина прихватљива куповина ако за мање новаца купимо више ствари или физички већу ствар?

Јер, у свом непосредном окружењу често налећем на констатацију да скупа ствар мора да оправда своју цену простом величином и/или количином ил тако неким мачо аргументом. И сам сам склон таквим коментарима понекад.
Дакле, шта јавност мисли?

Da, kapiram da bi lakše preboleo tih soma evra kad bi mu slušni aparat bio veličine šporeta.

A sto je kupovao slusni aparat i da li na drugo uvo cuje? Ljudi su slabi na zdravlje jebiga pa ne gledaju koliko kosta, ja isto tako kad su kurve u pitanju. Jos su kurve kurve pa u sred seksa kazu e to se doplacuje tolikoitoliko a tad nemos reci ne pa nek ide sve u kurac...

Ja bih dao dva šporeta samo da nisam gluv. A kad bih imao neki mini laser kojim ubijaš ljude na kvarno, naravno da bih ga cenio više nego onaj ruski raketni sistem Grad.

Мени је Бохор врло јефтино наплатио пушење, јер имам само 14 сантима курца.

meni gluvoća ne smeta, al sve slabije vidim, sitna mi slova...

Мени је Бохор врло јефтино наплатио пушење, јер имам само 14 сантима курца.

Hahahaaha

скупа ствар

OOO SKUPE STVARI OOO SKUP FERARI