Prijava

koji kurac ovo traži na vukajliji ovo je humoristički sajt a ne neki sajt sa teorijama zavere. Kako smeš da pišeš tako nešto ružno o tako velikom čoveku. Baš si nevaljao. ON je spasio šabac od katastrofe a o feketiću da ne govorim ON je za samo par meseci...

LJOLJ

Zar nije racionalnije objašnjenje da se lik kurčio, nije prepoznat, dobio batine. mnogo jednostavnije od svih ostalih paranoja koje srbinu mogu da padnu na pamet. Klsicxan ilija čvorović sindrom.

Ovo bi i bilo normalno pomisliti da ne živimo u vučićevom medijskom vonderlendu.Svakih par meseci pa op napad na moju porodicu na sina kme kme demokrate.
http://www.kurir-info.rs/vesti/drustvo/andrej-vucic-uredno-smo-pokazali-legitimacije-ali-upravo-one-bile-su-povod-za-brutalno-prebijanje-clanak-1577849
Šou mast go on.

A da nije Andrej prvi udario policajca jer mu je nazvao brata pickoustim?

Kad ste kod toga, interesuje me kako je pao žandar na početku klipa? Prvo sam pomislio, ŠKK, kad sam video žandare u crnim oklopnim jedinicama, tj jednog od njih kako se vrti oko znaka (?!), i posle provalim da je obišao da podigne ovog. Jel se spotakao, jel ga neko zdimio, šta mu bi?

a kako bas njega...bas premijerov brat da dodje u situaciju da ga istuku...

a vidim i on i pickousti govore kako nece nikoga tuziti ne zato sto misle da ovi nisu preterali nego zato sto su svesni da su policajci taj dan morali da rade nesto protiv svoje volje i da brane one koje ne podrzavaju. Pa dobro, jel si sad postao toliko ohol i bezobrazan da mislis da znas stav svakog od tih pandura pojedinacno?

dozvolio je paradu da se jos malo ucmari zapadu, a vamo na te veu prica kako je on protiv toga, kako ih ne podrzava al eto mora se, samo da bi ovim degenericima zapusio usta, mislim na ove sto idu kamenjem da razbijaju paradu....kao aca je na nasoj strani ne voli on pedere i paradiranje, al morao je zbog evrope da organizuje...ma mrs jedite govna bre

pa ova rupa ce za 20 godina ovim tempom biti druga severna koreja

Čekaj, jel to onaj Andrej Pejić što je menjao pol? poyy

Док траје ова фарса, на другој страни имамо баш очигледан пример цензуре који ће највероватније проћи без проблема. Ево шта каже Оља Бећковић:

Уместо аргумента, постављен је јасан ултиматум. Савременим језиком уцена то гласи овако: Имамо упутство да емисија не може да крене да се емитује док не потпишеш да од 3. новембра прелазиш на инфо канал. Сви покушаји да добијем било какав сувисли одговор на питање зашто ме уцењују на тај начин остали су безуспешни. Нисам имала никакав оригинални захтев, осим да пословодство поштује уговор који имам до марта.

Који би то био пословни интерес да се најгледанија и најисплативија емисија пребаци на непостојећи канал? Како да разумем економски интерес кад ми се нуде знатно бољи финансијски услови за прелазак на канал без гледалаца и оглашивача? Да ли су покушали да ме купе? Ко ме је толико потценио да је помислио да могу да прихватим тако непристојну понуду? Да ли је уопште постојала искрена намера да се направи јак инфо канал, како нас убеђују? Који је то медијски геније који верује да телевизија може да се изгради за четири недеље и да постане конкурентна? Зашто је одбијен мој предлог да потпишемо протокол о добрим намерама, да сам спремна да пређем на инфо канал оног часа кад се изгради и кад тамо пређу и све друге информативне емисије, „Инсајдер”, „Кажипрст”, „Вести”? Да ли се гради телевизијски канал или самица за мене? Да ли ме то шаљу на друштвено користан рад?

Вероватно су и ово теорије завере и лажи пропале новинарке која не може да прихвати чињеницу да је досадила свима. Да.

Заборавио сам линк: http://www.politika.rs/rubrike/Drustvo/Zasto-sam-zabranjena.sr.html

Čekaj, Olja Bećković u Zabranjenima? Znači nie više na Jugu, koi smor. poyy

http://i.imgur.com/9AOKeQr.png

Реко' да вам укажем на овај генијалан жајкизам, кад оно Пакао већ оставио један у сопственој режији.

Gledao sam Olju u jedan na jedan, realna žena. Umela je kao voditeljka da iznervira po nekad al ono, nema sad šta da laže. Barata riba sa krupnim informacijama, navodi imena itd

Nego moze li Vucko biti toliko govno da rodjenom bratu namjesti mlacenje pendrecima? Ili jos bolje da ga ubjedi da pristane na mlacenje zarad...jebem li ga cega...

Ajmo sad realno, Olja ima dobre noge i par puta sam bacao zamišljajući ih. poyy

NEMOJTE DA GA BIJETE!!!!

bitno da se ubicama, silovateljima, lopovima, mafijasima, zelenasima i ostaloj gamadi jedva navedu inicijali kad nesto urade, a da ne pricamo o slici...a ovog ce sad da rascerece bukvalno zbog jedne recenice
http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/498875/Priveden-policajac-koji-je-napisao-da-je-Vucicevog-brata-trebalo-ubiti

Koliko su dno e-novine. A mnogo je dobar ovaj šuk NSPM-a, iako mi idu na kurac mnogo. Elem:
http://www.e-novine.com/srbija/109926-Legitimacije-povod-batine.html

Jebote kako ste glupi. Bilo je dato miliciji da se zajebavaju i da tuku, jer moze doci do sranja. Verovatno su predvideli da će biti sranja i da će morati biti i tuče od strane policije. Zato je fino prvo prebijen Vučićev brat, da ako se ovi ostali budu žalili na polis brutaliti, Vućko kae kako je eto i njegov brat prebijen, ali jebiga, laki je bio malo nervozan, a ni mi ne tužimo nećete ni vi. Kako sranja ipak nije bilo sada se ovo treba iskoristiti na neke nove načine, a to će verovatno biti obračun sa neistomišljenicima, otpuštanje nepodobnih i tako to.