Prijava

Шљиворад Тртовић™
Торазулу добар чојк, домаћин прави! Недирај ми комшију!!1

Нисам реко да није добар чојек, само кажем да је добро информисан!!1 Али богами и цхуле је опасан инсајдер постао.

kad tako dobro zna licne stavove svakog policajca i gradjanina posebno u vezi gej parade, kako onda ne zna da se 70% stanovinistva gadi na njegovu pojavu

http://www.blic.rs/Vesti/Hronika/498748/Andrej-Vucic-Kriv-sam-sto-sam-Aleksandrov-brat

Hoću i to da kažem, nisam se branio od žandarma, ne zato što sam slab, ne zato što sam se uplašio već zato što su to predstavici države.

hahaha
a inače da se branio, jebao bi im kevu
haha kakvi su jadnici obojica, isti je ko bata u insistiraju na tome da nije pička čak i kad to nema veze ni sa čim

Па кад је његов брацо после драме у Фекетићу изјавио да је физички спремнији од већине жандара који су били тамо, што мислиш да он није? Још брацо ради 25 сати дневно, а овај има времена и за тренинг у теретани.

najbolja tema na forumu

- Pitali ste me da li je legitimisan. Rekao sam vam, da, legitimisan je. Počelo je prebijanje dok je držao ličnu kartu u ruci. Stoji mu lična karta i dalje u ruci. Išao je kod oca i majke, koji žive u Krunskoj ulici, na 50 metara odatle. Žao mi je što ne možete da verujete, ne uklapa se u kliše. Trebalo je da budu neki drugi prebijeni, pa da se traži sednica SB UN ili ne znam šta, kako je to moj brat napisao u pismu. Ali nažalost, desilo se opet nekako mojoj porodici. Možda je tako i bolje nego da se desi nekom drugom - izjavio je Vučić na konferenciji za novinare u Vladi Srbije.

ЉОЉ

- Nažalost, legitimisali su se, plašim se da je bio problem u njihovim... - rekao je Vučić, ne završivši odgovor

Вероватно тренутак кад је пустио сузу.

EKSLUZIVNO: FOTOGRAFIJA OSUMNJIČENOG
http://www.vreme.com/g/images/1104976_10-05.jpg
ZA MUČKO PREBIJANJE ANDREJA NEVINOMUČENOG

jel sad onima koji su sumnjali u isceniranost situacije sada bar malo jasnije?
5 dana se vrti po novinama i televiziiji linc pandura i stradanje bogougodne loze vucica

Jadan dečko, kriv je što ja Vučićev brat, zbog toga je dobio batine.

Onaj Tadić, iako je bio pizda, bar nije bio bolesnik

A sad svi strpljivo čekamo što će mediji napraviti od pedera prosvetara što se bune za smanjenje plata LJOLJ

Hahahaha, žasu koliko novine favorizuju Vučića.
Jebeno je podkupio pola države