Prijava

Čule, kad odgovaraš na nečiji post, nemoj da ga kopiraš nego stavi u citat tatic. Ukratko, napišeš velikim slovima citat pa kopiraš post ili deo posta i nakon svega staviš tatic velikim slovima, isključivo latinicom.
Evo kako bi ti izgledao post da si koristio citate:

Odao si se ovim, znao sam.

Шта си знао?

Vidiš... Preglednije je mnogo.

Н

Е

Ж

Е

Л

И

М

jebem ti i politiku i aktivizam, paraziti drustva. koliki pacenik trebas da budes da postanes "mladi aktivista" neke stranke, da lepis plakate ili ovo da se mlatis na internetu.

I Obama je nekad bio mladi aktivista, pa i Angela Merkel.
Zašto je neko ko lepi plakate paćenik? Možda to radi za pare, možda za posao, možda ima uverenja...Uglavnom, generalizovanje stvari koje nisi radio je bezze...

Možda to radi za pare, možda za posao...

Eto, oces da mi protivurecis, ali u tome potvrdjujes ono sto sam i reko, jer je tacno.
Upravo o tome pricam, paraziti drustva! Razlog naseg trenutnog stanja su takve tikve po rukovodecim pozicijama.

celt
sad rece jedan moj kolega, nas covek: sve na koje smo svrsavali kao nacija smo na kraju ubili. koliko se deo ljudi lozi na vucica, na kraju ce biti obesen na terazijama.

"Srbin ima prirodnu tendenciju da sve svoje velike ljude ili poubija ili unizi, i da ih zatim opeva u svom desetercu kao heroje svoje nacije, i, najzad proglasi svetiteljima svoje crkve.", Dučić

"Srbin ima prirodnu tendenciju da sve svoje velike ljude ili poubija ili unizi, i da ih zatim opeva u svom desetercu kao heroje svoje nacije, i, najzad proglasi svetiteljima svoje crkve.", Dučić

Haha, Dučić je poznat po preciznim izjavama. Nije mi jasno na koga je Dučić tačno mislio, pošto znam za dosta ubijenih, i nekoliko kanonizovanih, ali osoba koje su ubijene pa posle opevane i kanonizovane... Nemam pojma?

Đinđaru će da kanonizuju sačekaj samo jedno 20-30 godina lolo

:napušta internet: Vlade, realno boli me kurac, hteo sam samo da okačim čoveku misao sličnu tome što je njegov kolega rekao, ai, ništa manje važno, i da implicitno impresioniram Penzionerku svojim poznavanjem literature, ukoliko prati forum iz off-a.

Ne, naravno da Srbi vole da sjebavaju svoje najbolje, pa posle da se hvale njima ako u tome do kraja ne uspeju, nego to za kanonizaciju mi je bilo malo čudno. U vezi sa tim, bojim se za Acu. Evo i novine pišu, svi smo pročitali:
http://www.prelistavanje.rs/slike/20140920/foto-sta-to-premijer-vucic-ima-1012578-velika.jpg
A Penzionerka će to tvoje pročitati, ne boj se, tako je zapisano u zvezdama :)

Ako je za utehu mnogi od njih se naduvaju kurca, jbg zakon ponude i potražnje, a ima ih previše u ponudi. Dobra mesta su rezervisana za one sa dobrim vezama kao i svuda, ili sa parama ili nekom drugom vrstom protivusluge koju mogu da ponude. Nema za sve.
Običan pešadinac u najboljem slučaju može da se nada:

Valdemar

Jbg, koliko ljudi znam koji su ušli u neku stranku da bi dobili ono što bi im inače pripadalo: posao, mesto za decu u obdaništu, jebenu građevinsku dozvolu...

Imam ''drugara'' koji je stranački potrčko u SNS-, prebeg iz DS-a, završio faks i od kad ga lažu za posao, a učestvuje u svakom sranju koje ovi organizuju, sve ih zna tamo, ali džabe, nema on šta da im ponudi, takvih imaju na kilo, pa ga malo zalažu, on se ponada i još više zapinje.
Možda ga gurnu u neku od ovih fabrika koje su stranci otvorili, ali u neku državnu firmu ko što je on maštao, slabije.
Znam još sličnih slučajeva.

Eto, oces da mi protivurecis, ali u tome potvrdjujes ono sto sam i reko, jer je tacno.
Upravo o tome pricam, paraziti drustva! Razlog naseg trenutnog stanja su takve tikve po rukovodecim pozicijama.

Svašta. Jel troluješ ili si jednostavno zapadnoevropejizovan, da ne kažem glup. Uopšte nisam protivriječio, nego sam samo obrazlagao porive "paćenika", koji, na kraju krajeva, uopšte nisu paćenički, pogotovo ako se tiču egzistencije. Pored toga, ukazao sam besmisao generalizovanja stvari koje poznaješ iz daljine, reklo bi se.

sad ne mogu da zovem chuleta na miru

http://www.b92.net/biz/komentari.php?nav_id=915481

kakva uigrana akcija botova u komentarima dan te jebo