Prijava

pez,za prevoznu kartu i hranu i to,jel moze i to da ubroji se?

moze sve oll, ne vidim zasto bi ogranicavali kako da se trose pare

treba mi za voz do begea i da prezalogajim nesto kad sam vec tamo :)))

ja idem sledeće nedelje u rim, treba mi za shopping.

(šalim se, ne treba mi, samo sam tela da kažem da idem u rim)

meni i dalje treba za kocku...iskreno...

iskreno verujem da davanjem novca kockaru ne pomažeš nikome, njemu najmanje ali ako bi sakupili tu kintu i dali mi nadzorni organ, nekog ko će na 10, 20 hiljada plusa da me izgura iz juge možda bi eventualni dobitak prosledio budućem korisniku stipendije...

lijep primjer dajes ovoj omladini

javio
meni i dalje treba za kocku...iskreno...

iskreno verujem da davanjem novca kockaru ne pomažeš nikome, njemu najmanje ali ako bi sakupili tu kintu i dali mi nadzorni organ, nekog ko će na 10, 20 hiljada plusa da me izgura iz juge možda bi eventualni dobitak prosledio budućem korisniku stipendije...

tebi treba dati po pičci, delikventu matori

i ko je dobio djački denar?

dokle se stiglo sa akcijom?

otvaram vrata od voza,70 dinara naplacujem

Ja predlažem Čaveza ove nedelje. Kapiram da treba da se cima do Bg na svirku, plus treba da ispoštuje publiku koja dolazi. Bilo bi okej ako bi užickali neku kintu, kad već hoće da udostoji bg publiku svoje magije na gitari

Ja predlažem Jebača. Riblja čorba neka ga kolje. Hteo bi da kuva ali nije sad baš u situaciji

Bokser ne zajebavaj, uozbbilji se. Mi koji pare trosimo na drogu i kurve treba da ih usmerimo u pravcu umetnosti.

sta ste navalili svi na chaveza da on dobije, nije on jedini autor na sajtu

Buš, kuvanje jednako umetnost brt
A Jebač je student i nahraniće još troja studentska usta gladna pored njegovih

Pa ne nego tebi treba da damo, živiš u NS. Šibaš belo kod Mylyce po slavama. Livin lardž.

Mislim da je pederski ovoliko se ostrviti na čoveka koji vam ništa nije kriv. Da vam treba za lek, nedajbože, Čava bi prvi organizovao humanitarni koncert. Nekul totalno. Ponekad se malo zgadim kad vidim postove nekih ljudi na ovom sajtu.

Kako znaš da bi organizovao? Na koju si foru to zaključio?