Prijava

IDITE NA KOSOVO
IDITE NA KOSOVO

Ko stane pre tirane
picka je najvecaaa

ДОБРОДОШАО, ПРЕДСЕДНИЧЕ!
ДРОН НАД ГРАДОМ НЕЋЕ ЛЕТЕТИ!

Aj dobro je, bar nismo toliki kurton pa da nas i Putin ispali.

Ваистину живела. Ово је велики дан за исказивање националног поноса.

Treba da smo ponosni što imamo takvog saveznika.

Puno sreće, zdravlja i ljubavi.

Teebore MIČI SA TEME.

Dushan je u uwodnom postu zaborawio da napishe da madjarski brat nema shta da trazhi na srpskoj temi

поѕѕ путине, какоси ?

E, ovako:
Gospodine Vučiću, ne daj zlim silama da te izbace iz koloseka, ti si naš premier i uvek ćeš biti(nadam se). Svi oni samo žele da te svrgnu sa vlasti, i to bez pravih argumenata. Čini mi se, iz želje da oni sede na tvojoj poziciji. Ali NEĆE MOĆI. Za samo par meseci si uveo visok stepen strogoće, tj. rigoroznosti, ozbiljnosti, red, rad i disciplinu. Šta te briga moj vredni premieru, ne obračaj pažnju na zle sile koje ne znaju da cene ono što im ti beskompromisno pružaš, svaki dan iznova. Svi znaju da radiš maltene 24 časa, a niko ti nije ni hvala rekao za sav trud. E pa, hvala Vučiću! Hvala ti za sve! Volim te kao roditelja, možda i više, jer si mi ti mnogo pružio ali ipak su mi oni roditelji i moram i njih malo da volim, ali znaj da u mom srcu i ti zauzimaš veliki deo. Učinio se mi svakodnevnicu mnogo lepšom, povratio si mi veru i nadu u život i dao dodatni podstrek da uzdignute glave gledam u budućnost koju ćeš našem narodu osigurati.
Još jednom HVALA ti legendo, za dissciplinu i ozbiljnost u javnom sektoru, za investicije koje si privukao, za sjajne ideje koje zlikovci konstantno vređaju (glupi su i ne znaju da je za sve potrebno vreme), i na kraju i ZA OVU PARADU.
SA PUNO LJUBAVI I SETE U OČIMA ,
TVOJA SRBENDA.

http://www.srbijadanas.com/clanak/srpsko-nebo-se-otvorilo-da-doceka-putina-foto-16-10-2014

Inžinjering vremenskih prilika, možete se pljuvati do ujutru da to ne postoji.

A jebem ti, oću i ja orden

http://www.srbijadanas.com/clanak/srpsko-nebo-se-otvorilo-da-doceka-putina-foto-16-10-2014

Inžinjering vremenskih prilika, možete se pljuvati do ujutru da to ne postoji.

Isti Putin. mada liči malo ina Teslu. i Tita

Sad, ovo za Tita da izvineš, al na Teslu liči... To je ta dvostruka simbolika jer Putin sleće na Aerodrom "Nikola Tesla".

AMER CELO LETO BACO MUNJE NA NAS A RUS VEDRI NEBO