Prijava

Samo vi nastavite ovako, pa posle se pitajte zasto je sajt neposecen...

OPLJAČKAŠE OVAJ NAROD

Hajde istim rečima kao što si mi na PVT pisao, ovako je suviše fino :(

Ti ćeš ovde ako ostanše biti ozbiljan autor, jer već umeš da pišeš. Ti i DBSK97 ste mi sada u grupi mladih nada.

Ne dam ti to zadovoljstvo banovanja.

Bravo.

Jeri ovo zato što je Agilnom Džoni Bravo na avataru, pa kao prozivka?
Moraš dati stvarno malo više detalja.

Kako neko može da kaže da je sajt propo kas se pišu ovakvi postovi
http://i1103.photobucket.com/albums/g471/dusdan47/JQ5RkXu.png
NEMATE POJMA

Aaa, sad vidim: Ađilni ti pobrisa pola defki.
A zašto? I zašto sada?

Već su se eminentni autori žalili na Agilnija. Slučajnost?
http://i.imgur.com/gbs7jYj.png

ČIKA BULJA HAHAHAHHAHAHAHAHA

Banovanje nije zadovoljstvo i nemam nameru da te banujem, ali očekujem više detalja i šta tačno smatraš da je problem.

A zašto? I zašto sada?

Zato što su plagijati. Zato što sam sada dovoljno dokon, a autor koji mi je došao na proveru je samog sebe jednim nesportskim gestom doveo tu.

U jebote, da l' je neko bio dovoljno dokon da otvori temu zato što je mod počeo da mu briše defke?
Jugoslovene, zaista, ako su ti defke plagijati, ok je što ih briše
Agilni, ako je zato što ti je rekao nešto loše, stvarno nisi neki mudonja što mu se ovako svetiš.

A, bre, Aglini, kapirao sam da si iznad toga, majku mu.
Znači, lik ti nešto napsuje u pvt-u i ti se onda setiš da mu pošalješ inspekciju i pobrišeš pola defki?
Mislim.
Imaš druge mere na raspolaganju, ovo izgleda baš ono.. kao neka osvetica gorkasto-slatkasta malo vonjkasta.

CZ, hvala što ćeš mi reći šta i kako je ispravno.

PVT je naišao posle (ili tokom) brisanja. Rekoh da je nesportski gest ono što me je podstaklo da pročešljam, a verujem da autor zna o čemu se radi. Definicije sam prošao, još neke su bile za brisanje, ali sam ih ostavio, ocenio pozitivno/negativno šta mi je bilo neocenjeno.

Nema potrebe da bilo kome šta više objašnjavam. Ćao zdravo, koristi pretragu od sad i to je to. Lok.