Prijava

Bilo bi dojaja da dođu radikali pa da vidimo oćel i vjerica početi da se doteruje i slika ko ona plava glupača!
I još bolje da vidimo na čega će to da izgleda lolo
EDIT zamislite izjavu
Vjerica:Ne koristim lepotu dovoljno!
Pa vrh bi bio haha

ona plava glupača

ololololol

Plava mi liči na neku dalju tetku. Valjda mi je zato uvek išla na živce

http://images.kurir.rs/slika-900x608/natasa-jovanovic-lidija-vukicevic-gordana-pop-lazic-foto-fonet-1392025461-442899.jpg

Кад Војвода до'вати да бије...
https://www.youtube.com/watch?v=gj1JMSFkCQg
На 6:01 ммлађахни Вучић брани свог колегу радикала.
https://www.youtube.com/watch?v=4j1H5QhsVWE

Одлична емисија, гледо сам пре неки дан. Не делује ми лоше овај Радуловић, јебем ли га

nema vise nesto da ce da vrate sekija u hag.nema vise frke.ili seki prestao da sere po njima ili nikada nije ni srao(u smislu da im je to jako zasmetalo),samo rezimski mediji stvarali laznu sliku.

Одлична емисија, гледо сам пре неки дан. Не делује ми лоше овај Радуловић, јебем ли га

Kazu da je goku rac ovi sto su bili u stranci kod njega, pa napustili. Poleteli ljudi, kad ono samovolja, balavci iz BG odredjuju sta je pravilno, a sta ne - vise je ljudi napustilo stranku od izbora, nego sto se u nju uclanilo.
Posto kupio - po to prodao, ali ne zvuci nelogicno - zar ne bi vec izdominirao da je iole pametna glava, sa solidnom startnom pozicijom i nepostojecom konkurencijom u opoziciji?

nema vise nesto da ce da vrate sekija u hag.nema vise frke.ili seki prestao da sere po njima ili nikada nije ni srao(u smislu da im je to jako zasmetalo),samo rezimski mediji stvarali laznu sliku.

Sitno serucka, i to uglavnom po Diplomcu, dok Pickoustog retko direktno prozove, ocito je sa kim je blizi i od koga moze da ocekuje kintu da ne laje previse.

саћу одлгедам војуводу са овим (истим курцем као и осталим) радуловићем
кратак сиже радуловића : "Ја сам МЕСИЈА, депеша норми спреадинг сука запад восток"

"кратак сиже" прелолназам?

Primetno je da je Vojvoda napravio step back od izlaska iz zatvora. Ja sam baš očekivao da će nastaviti prangijati sa onim temama o Velikoj Srbiji ovo-ono, kad se on lepo spusti na zemlju i neretko priča razumne stvari.

Izašao novi Šeki iz zatvora. Kapiram da sad dobije Slobu na izborima, ne bi mu ih prodao ponovo.

Sranje je ovaj Seselj (ne da sam i onog originalnog voleo), narocito sa dijagnozom koju ima da pravi jebene kompromise. Skoro svi argumenti ovde u emisiji mu validni, prica realno i o ekonomiji, maltene nema sta ovaj Komazec da doda na ovo. A ne pominje nikakvu egzotiku, ne mase nikakvim laznim papirima, izgleda da je to prepustio Vucicu, da mu ne ulazi sad u prostor.

Večeras šatro gostuje u emisiji Teška reč u 22h kod onog goblina Vučićevića. Valjda nije opet patka, pošto mislim da je ovo već treći put da se otkazuje ovo sranje.

Evo ga na pinku
Sto mu je ruzan nos

cim su ga pustili na pink kod onog vucicevog novinara izgleda da ce se svi oni opet zajedno sroditi.

Okačite posle tu emisiju kad izađe na Jutubu.

ma pička je i šešelj, koga sad da idolizujem jbt

што шта је било?