Prijava

ŠTA SI DONIO SA DUBROVAČKOG SLANINARO?

Уништили сте хвалитетну тему о Воји Шешељу... Да вас је срамота!!!

sada sam ja vojvoda ođe

Je l' moguce da si me odpratio, paninaro?

Nijesam, rifresuj brouzer i obrisi kukije. Ako se ne pojavim u listi reinstaliraj vindovse.

ko kurva koja čuje da ti žena ne da pičke
pa kaže JA BI TI I PUŠILA ŠEĆERU
http://www.blic.rs/Vesti/Politika/515158/Tadic-Ja-bih-se-ogradio-od-Seseljevih-izjava

Tufer gospodar humora i čuvar fora i fazona na sajtu.

Кад би се се ови што су од хардкор радикала еволуирали у напредњаке вратили Шешељу, само би доказали да су двоструки издајници - прво издали Шешеља, па онда Вучића. Боље нек ћуте и по могућности да не изађу на следеће изборе.

A šta da radimo mi koji smo iz nacional-socijalističke demokratske stranke Srbije prešli u naprednjake?

Pa ništa, vi niste izdali Šešelja, pa ste tim povodom mirni, ali svejedno razmislite da li da izađete na sledeće izbore. Ili se lepo iščlanite i nikad više ne učlanjujte ni u jednu. Prljavo je sve to. Ja lično nisam učestvovao u strankama, ali pričali su mi ljudi. Još, porodično sam nasledio mržnju prema politici, u stvari više prema mogućnosti da ja na neki način učestvujem u njoj.

Prljavo je sve to.

Nisi ni svestan.

Валдемар, никад нећу разумети човека којег не занима политика његове земље. Не знам како можеш да се тако препустиш случају, ипак и тај твој један глас може да промени нешто. Једино ако ти одговара стање у земљи, онда разумем то да те боли курац за политику.

Suviše me zanima da bih se prepustio bavljenju njome. A glasanje... Glasao sam toliko puta, pa nekako moj glas ništa da promeni, pa reko ajd više da ne učestvujem u farsi.

Stigo voevoda i već kreće sa legendarnim karanjima.

"Hrvati se zaleteli kao som na durdubak."

Валдемар, нисам мислио да се бавиш политиком да будеш политичар, већ да имаш свест о томе шта је добра а шта лоша политика, а ако се скроз искључиш из исте никад нећеш знати. То је као што сви мисле да су Двери патриоте, јесу мој курац, исто као што су Тома и Вучић били патриоте, тако су сад и Двери. Па твој глас ће бити свакако искоришћен, боље изађи па га упропасти тако не могу да ти га украду.

seki kralj.nisam ni znao sta je tviter ka svet,al sada je to nesto dobro cim vojvoda jebe mater preko njega.

Jel im daju u hagu internet da zabavlja norod i iz zatvora šteta ovakav tviter da se ugasi!
https://twitter.com/predsednikSRS/status/539070036548517889