Prijava

U Takovskoj dole na početku, kada se ide uzbrdo ka skupštini. 120 sekundi traje crveno, a zeleno 10. A kada navali odozdo iz 29. gomila, nekad ti treba i 30 min da prođeš tih 500 metara...

Семафор парти. Највећи шљам се окупи, у једној руци држи пиво и цирка, у другој зелена наруквица ''слободан сам'' , у фазону прићи ће му нека пичка, а рибе се драпају по буљи без обриза што носе црвене. Етика наслеђена од разредне, утриповане лингивстичарке... Био сам једном јер је био у склопу рођендана, сморио се на ту бедну идеју за рибе из друштвеног смера.

Kacam išao u srednju najviše sam mrzeo onaj na Šumicama, na samoj raskrsnici Ustaničke i Vojislava Ilića, onaj kad se ide odozdo ka Konjarniku. Jebeni svaki put stane autobus tu, pa moj autobus koji kreće sa Šumica ode na gore, pokupi putnike na ulaznoj stanici i ode dok sam ja još na semaforu.
Sad kacam na faksu, ne znam da li više mrzim onaj na Ustaničkoj kad se ide iz pravca Smederevskog puta ili onaj kod Vuka koji pešaci ne jebu ni 2 posto.

tamo kod herbalife na nbg-u,koja je to ulica jebem li ga,najretardiraniji jebeni semafori

da bi presao 20 metara da stignes od jedne strane do druge moras da predjes 60 jebenih semafora...ne radi za pesake stalno je crveno,pa me dok sam krenuo da prelazim dok je na cesti bilo crveno,za 2 mikromilisekunde im se od crvenog u zuto u zeleno,a oni sa bolom u kurcu samo krenuli da pice,morao sam da protrcim,zamalo me nisu udarili,njih 10 sve ih boli kurac...minut dva kasnije u povratku taman kad stigoh do semafora njima se upali crveno,ja reko do jaja samo vidis jedan kreten,dal mu je pukla kocnica il sta bip bip mi tu,200 na sat projuri,da sam se sklonio koju sekundu kasnije bio bi mleveno meso...i jos mi pokazuje palac gore iz kola,kao bravo,sta vec to treba da znaci,lolo,jebem ih u usta sve koji su radili na tim semaforima...

Onaj semafor u Beogradu najviše mrzim.

u ns je najgrdji onaj izmedju pozorista i jevrejske.taman se zalaufas do ostrva,ono crveno.pa onda dzedzis na ostrvu sa gomilom ljudi.ostrvo sirine 36 cm,betonirani deo duzine 80 cm.nekim cudom tu stane 47,3 ljuda.od futoske pijace do futoske ulice.da pokusas da pretrcavas na zeleno,ne bi stigao na drugu stranu.3 sekunde traje zeleno.iidealno za fajt.krene rulja sa jedne strane,krene rulja sa druge strane.treba sve izbeci ili ces se kaciti,pa sta bude bude.ko kosovo 1389 krajem juna.

U Takovskoj na pocetku, najgori u Beogradu sigurno. Juce bio sudar malo ispred njega i to u 17 sati kad se narod vraca sa posla. Sjeban saobracaj u gradu potpuno