Prijava

Da li ste se nekad vozili šinobusom? Kakva su vam iskustva u vezi sa šinobusom? Kuda i odakle ste išli šinobusom? Koliko je trajao put šinobusom? Koliko je koštala karta za tu vožnju šinobusom? Da li biste ponovo putovali šinobusom? Na kojim sve relacijama biste voleli da uvedu redovnu liniju šinobusom?

Spem i cim stop. Pederi su welcomed.

Edit: umalo da zaboravim i krucijalno pitanje - šta sve možeš da radiš u šinobusu kad si mrtav?

E, jes da je sranje tema jer nepotrebno olaničiš, ali video sam šinobus prvi put u životu na televiziji pre neki dan i raspametio se.

išla u užičku požegu šinobusom, ne sećam se odakle i ne sećam se zašto. karta bila oko 50 milijardi dinara, '93 godine. zanimljivo iskustvo.

Ne znam ni ko je ni šta je to, niti sam pročitao prvi posta.
Samo da pitam jel se ovde može STREETZOVATEE?

ala ovu lemaju treba izjebati sa dobrom tvrdom kurcino da se smiri malo

Ja se nisam vozio šinobusom, ali sam zato stopirao voz (ili se kaže stopirao vozom). Ali stvarno. Uspešno.

VOZITE SE ŠINOBUSOM A NE RAT

šinobus je istovremeno: nežan, erotičan, hipster, seljački i pragmatičan

da ima kondomat ugrađen bijo bi perpetum metile

Ја се у овом лименом нисам возио, ал у Лепој Брени (плави шинобус на релацији Сомбор- НС) јесам често, веома љубазна и комотна машина

Aj nek mi neko objasni po čemu je voz voz a šinobus šinobus! Jel to razlika u ovih 20 centi što je širi i što nema lokomotivu nego motor?

Voz ide na struju, a šinobus na elektrichnu energiju noobaro

Смараш, Пезосе, јеб'о те летећи дечак у хеланкама.

tvoja simpatija mi je pushila gowno

које су све разлике између шинобуса и транваја? (сем што шпанац изгледа ко нбг а шинобус ко ритопек, ресник ил тако нека борча)

Sinobus je samo za rudare.