Prijava

Pošto je prošla euforija nacionalna mislim da možemo polako da krenemo da iznosimo na videlo istinu, a to je da nas je usralo ko konje na svetskom prvenstvu. Nismo imali lošu ekipu ali kombinacija par dobrih dana u pravom momentu, kup sistema, dobrog razvitka žreba i eto nas kao šatro drugi na svetu. Mislim da je stvarno sramota da se onakav polutim gde su kao zvezdetine Raduljica i Teodosić, podrška Jović i Kalinić a minute dobija čak i šljam poput Štimca igde ikako vodi zvanično kao drugi tim planete.

Stvarno je šteta za košarku što je Španija imala skandalozan dan protiv Francuza i što nisu išli do finala da narod gleda ozbiljan meč u finalu a ne silovanje kao što smo ga mi doživeli od Amerikanaca. Takođe je košarkaška šteta i što nije viđen pun sastav Francuske sa Parkerom i Noom, te su tako okrnjeni ispali od našeg šodera iako je Batum pokazao u toj utakmici košarkašku virtuoznost kakvu niko od naših igrača ne poseduje. Što se tiče ostalih timova tipa Brazil Grčka Litvanija Turska Slovenija, to su ista govna ko mi manje više i tu u nokaut sistemu odluči dan i eto nas je htelo u bolji dan. Serije na četiri dobijene sa ovim timovima bi se verovatno razvlačile na sedam.

jebaće nas hrvat na evropskom

Ne mogu da verujem koliko su ljudi spremni da seru!! Ajde da je fudbal pa da razumem što pljujete, ali sad i srebro pa ne valja. Jasno je da su po kvalitetu neke druge ekipe bile iznad nas, ali kao što ste i videli naši su igrali timski, za razliku od igre na prošlim prvenstvima. Ljudi su dali sve od sebe, neki čak i više nego što se očekivalo i sad vam ni to ne valja!?! Za veličinu naše zemlje imamo odlične igrače. Koliko igrača na raspolaganju ima Francuska, Španija, USA, a koliko mi? Očekivanja su vam mnogo nerealna. Što se mene tiče neka samo nastave ovako da igraju, bar da se vidi da daju sve od sebe, a ne da mrljave kao ranije. U svakom slučaju srebro je orgroman uspeh i za to im svaka čast! Vama kojima je draže da nas drve svi živi i da se nikakav uspeh ne postignemo jer je to trenutno "realno", lepo gledajte našu fudbalsku reprezentaciju pa drkajte do mile volje.

реци му шоми лоло

следеће године ђорђевић опет из ината не води јокића и митровића на европско и узима злато са гагулом и цобром лазићем као члановима стартне петорке

Gvozden otvorio temu da nas ne urekne za sledeće prvenstvo. Dobar potez momče.

najbolja tema na forumu, upisujem se da mogu da pratim kasnije

Na Forumu ljutog trolovanja, ljutog trolovaaaanja

Dodajte Jokica, Nedovica, Mitrovica, Lucica(?), Kuzmica.

Minus Krle kapiten.

I minus Rasko, on je svoje odmrmorio.