Prijava

hahah pa onda verovatno na mesecu ima neki motel za te stvari.

kupi pušački skafander droljo
ljoljoljo

najbolje pičke
su kosmičke

jel to taj mun valk lemaja?

začetak munvoka, ovo je bio povod da se pronađe način opstanka na planeti koja nema gravitaciju. odavde je sve počelo, ostalo je istorija.... tj. budućnost... ili istorija...? budućnost? ne znam.... eto, sad sam se zbunila.

Ja još nísam skontao kako je ovo izvela, koji joj je početni stav bio i to.

Bohore bogohuliš kad postuješ na temi ovoj.

doslo momce iz svemira da me mazi da me dira

ma zajebite
NEMA KITE VAN ORBITE

ovaj janpijev gif odlican za reakciju

http://www.telegraf.rs/zanimljivosti/1325526-strogo-cuvana-tajna-jna-vanzemaljci-su-bili-u-sfrj
velika turneja vanzemaljaca po sfrj..ja sam ih zadnji put video pre dva meseca a mislim da su videli i oni mene

Зашто би они долазили на земљу ако нису људи из будућности који се враћају у прошлост у нади да ће успети да промене нешто и да постану опет људског облика, сигурно је једно да у њихово време земља не постоји, и да су зато морали да оду на друге планете да би преживели, где су евоулирали у неке човеколике врсте. Мислим да је најпаметније да их не обарамо, већ да пробамо да их уловимо живе, да видимо у чему је проблем и што долазе.

Čule, to bi bilo kršenje zakona kauzaliteta. Na primer, vratio se neki čovek iz 32. veka, i obore ga naši migovi, i on se sruši na straćaru u kojoj je njegov deda živeo i ubije ga. Ako se ti vratiš u prošlost i ubiješ svoga dedu pre nego što ti je nastao ćale, onda naravno da se nećeš ni roditi. U tom smislu, trebalo bi da nestaneš iz prostorvremena u istom trenutku kad si ubio dedu. Ali paradoks je u tome što, ako si ti nestao, ko je onda ubio tvog dedu? I još, ako znaš išta o efektu krila leptira, to još komplikuje stvar. U kafani da se potučeš, ma grančicu da zgaziš pre trista godina, u sadašnjosti to ima ogroman efekat, jer se onda događaji, makar i sitni u početku, na kraju iz korena drugačije postavljaju. Npr. da je tvog ćaleta prilikom procesa pravljenja tebe ujeo komarac za bulju, on bi se počešao, jebo mu u sebi majku, što bi odložilo njegovu ejakulaciju možda za petnaest minuta, minut, možda par sekundi, ne znam koliko... Kao posledica toga sasvim bi drugi spermatozoid došao do jajne ćelije tvoje majke, i ti ne bi bio čovek koji si danas, možda ne bi ni ličio na sebe iz sadašnjosti ovog univerzuma. To možda i ne bi izmenilo tok istorije, ali možda i bi, u svakom slučaju, ti ne bi postojao. A zamisli tek da se vrate u prošlost i izazovu neki međunarodni incident, tako bi izmenili prošlost toliko da bi i sami prestali da postoje ili postali nešto drugo. Nego, tu imaš više koncepcija vremena, linearnu, paralelnu, granajuću, fraktalnu, itd. Po kojoj koncepciji od tih dolaze putnici iz budućnosti u svoju prošlost, a našu sadašnjost? Da li bi pristao na misiju povratka u prošlost, u kojoj ćeš ugroziti šanse da nastaneš i da se vratiš u prošlost? Ja ne bih. Zato mislim da ti je teorija manjkava. Mislim, kako to objašnjavaš? Nije da sad tražim dlaku u jajetu, ali interesuje me šta misliš, kako to funkcioniše?

da, nema pojma da su iz buducnosti..sto bi se vracali bas u ovo vreme, oni vec sve znaju o nasem vremenu i nema nista znacajno da se otkrije.a i putovanje kroz vreme je samo masta..efekat leptira je druga stvar ali putovanje kroz vreme po meni nema logike.kakvu bi posledicu imalo po njih da oni ovde izvrse genocid, sumnjam da bi moglo da se desi da bi u tom slucaju mogli ti ljudi iz buducnosti jednostavno da ispare zbog genocida.nista ne moze tek tako da ispari a u tom slucaju bi moralo da ispari..znaci to je cista fantazija.da li postoje vanzemaljci, mozda postoje a mozda i ne postoje.a to da dolaze ovde i gledaju nas je stvarno glupost.sto bi nas gledali stvarno nema razloga.kao da oni kazu e ajmo do zemlje da vidimo sta rade oni ljudi i onda malo lebde iznad ljubljane recimo i odu.jedino ako ih privlace nase zene pa onda dodju njih da gledaju, verovatno imaju super tehniku za posmatranje pa dodju cisto da pare oci.a stvarno ne verujem da je to razlog

a ustavri ti si rekao da dolaze da bi ispravili buducnost.e bas to je meni nemoguce.npr ti kazes da dolaze da bi nesto promenili i postali ljudskog oblika.recimo oni promene to i onda treba da se desi istog trenutka kad to promene oni dobiju ljudski oblik.to nije moguce to je fantazija

Валдемар, не знам да ли си свестан, али они нису никог убили од људи, тако да то нема никакве везе са тим да ће они нестати. Ако си обавештен, у Африци постоји племе, не знам тачно како се зове, они се већ 1500 година моле Боговима који су дошли са планете која кружи око звезде северњаче, тако су им ти Богови рекли, они су их научили да праве куће, да обрађују њиве и лове животиње, наводно телепатски су им то објаснили, то је њихово веровање и у то верују 1500 година, значи после доласка Исуса, и углавном, научници су желели да провере њихове тврдње за ту планету, и да, она постоји и стварно кружи око звезде северњаче, и просто је не могуће видети је голим оком са планете, и то је мистерија коју наука не може да објасни, да буде још занимљивије та планете сад нема живота на себи, што значи да су они из будућности, не верујем да су из прошлости. Зашто би они сишли са те њихове планете и дошли да науче народ у Африци?
Стоунхенџ, у списима о настанку Стоунхенџа се наводи да су дошли Богови и научили их како да преносе камење телепатски, ако знаш то камење је и са данашњом технологијом просто не могуће онако поставити, и да, њихов облик је представљао сунчев систем, како су они могли да знају то у то време?
Једноставно, они се враћају и утичу на нас, дају нам знање, а са тим знањем спашавају себе, то јест време у којем они живе, могуће да су њима дошли прави ванземаљци, па су им уништили земљу, па они хоће сад да долазе код нас да нас уче, да надлетају само и да тако створе страх, свестност да нешто постоји и да може доћи до нас, и самим тим ми да створимо одбрамбени систем, и тако спасимо њих, њихову децу, итд. Ви кажете да ако они промене нешто у прошлости да они нестану у будућности, а ако знаш свако то њихово долажење на земљу се углавном завршавало мистериозним нестанком, можда они нестану и не буду више то што су били у том броду, можда се врате у нормалан облик човека на планету земљу у њихово време.
Путовање кроз време је могуће, али не са данашњом технологијом, и биће сигурно могуће, али једино ко то сад може су ти људи из будућности, названи као ванземаљци.

ja sam licno video ljude iz buducnosti. evo dokaza

http://s.tf.rs/2012/05/31/Budu%C4%87nost-Podgorica.jpg

ako je buducnost najbolja zasto bi se oni vracali u proslost? da li je i tamo lose ali opet ne toliko koliko je sada?

Да буде још боља, логично.