Prijava

Путовање кроз време је могуће, али не са данашњом технологијом

Ni logikom u stvari.

A bilo bi kul da mož da se putuje
Zamislite jednog dana jedan hrabri naučnik odluči da na sebi testira mašinu za putovanje kroz vreme.Ulazi u skalameriju.Podešava je.Kreće.Oseti kako se svet vrti dok putuje.Izlazi.I onda shava da je proveo 30 godnina na radu na mašini da bi se vratio u vreme kad mu je neki random lik skinuo dres na sred ulice.Neprocenjivo

SAMO MRTAV VANZEMALJAC JE DOBAR VANZEMALJAC!!12

Gorštače, antialienisto, reći ću te Vučiću!

Ni logikom u stvari.

Рече, Валдемар члан Вукајлије, човек који боље зна да ли је то логично од Тесле, Ајштајна и свих других који су пробали да ураде тако нешто.

čuti bre čule
čovek ti lepo objasnio da si taki kaki si isključivo zato što ti je ćaleta komarac ujeo za dupe u pogrešnom momentu

ljuti se na komarca, ne na valdemara

Директоре, он је навео неке глупости које је чуо у филму "повратак у будућност" не знам тачно који део. Та прича о томе да је путовање кроз време не могуће, је чиста глупост, ја сам рекао да тренутно није могуће, али да ће бити могуће у будућности. Он мисли да је то то, да је све истражено, па човече пре 100 година људи нису имали појма шта ће се данас десити, људско знање сваки дан напредује, да се на пример Тесла родио у ово време, Леонардо да Винчи, или тако неки генијалац, са оволиком доступношћу информација верујем да би већ сад путовали кроз време. Човече, па људи данас контролишу временске непогоде на планети земљи, замисли шта ће радити за једно 300 година.

Рече, Валдемар члан Вукајлије, човек који боље зна да ли је то логично од Тесле, Ајштајна и свих других који су пробали да ураде тако нешто.

Sva sreća što se oni nisu bavili logikom, već onim što bolje znaju, recimo fizikom. A Čule, ti si se izgleda načitao naučne fantastike. Volim i ja ponekad.

Vlade limaru, da li si morao da napraviš još jednu temu o evolušnu?

Та прича о томе да је путовање кроз време не могуће, је чиста глупост, ја сам рекао да тренутно није могуће, али да ће бити могуће у будућности.

Znači da će ljudi iz budućnosti, kada im putovanje kroz bude moguće, moći da doputuju u sadašnjost u kojoj putovanje kroz vreme nije moguće?

Sada razumem komšiju Boću, koji mesecima tvrdi da je došao iz budućnosti, da se vratio kroz vreme u sadašnjost, jer je čuo da je džoks jeftiniji na Galenici bio u 21. veku, tj. danas, ali se smorio jer (pretpostavljam zato što putovanje kroz vreme danas nije moguće, logično) ne može da se vrati u budućnost i zbog toga 24/7 vari u ulazu moje zgrade. Bedak.

Ja bih se rado vratio u devedesete i reko šekiju da će ga aca zajebati!

Ja bih se vratio u tridesete i rekao Staljinu da će ga Hitler zajebati.

Žrtvovali biste sebe zarad bolje budućnosti, tj. sadašnjosti vaših bližnjih i ostali zarobljeni u prošlosti kada putovanje kroz vreme nije bilo moguće. Volim s kim delim ovaj virtuelni prostor ♥

ja sam se vratijo iz 2050 da probam da posterima sprečim 40godišnju vučićevu vladavinu
i samo da znate
od 2044 i brus počeo da veruje u njegova obećanja
žasu

ja bi se vratio da kazem adamu da je eva kurva

Ali ne bih išao u prošlost bez papirića sa informacijom o najvećem dobitku na lotou u vremenu u koje putujem. Ili nekoliko dobitaka, mada mislim da bi moj prvi dobitak suptilnim načinima poremetio brojeve na drugim izvlačenjima, ali za svaki slučaj.

Agilni,pa ne bi se zrtvovali brate ne bi umro kad dodjem tamo moze i tamo se zivi

Ja bih se vratio u 1389. i dopremio knezu Lazaru kalašnjikove, haubice, heklere, kašikare,, nagazne mine, desrt iglove, minobacače...