Prijava

Bruse lagano mogu da gledam sve kroz tebe i celta. Este svi modovi? Jeste. El svi imate iste uloge? Imate. E sad ako vas dva umete da razdvojite što vas žene jebu kući npr od Vukajlije da se ne izdrkavate ovde super, moderiši, ako ne nemoj jebati narod i prazniti kesu ovde. Udri glavom o zid ako ne znaš drugi način.
Samo se prebaci u realan život i reci da divljaš po ulici jer misliš da ti se može. Koliko treba da prođe dok ne dobiješ telesne povrede. A isto je.
Pričali smo jednom o ovome davno, celt poterao priču i došli do zaključka da nema privatne informacije i jebanje majke na ozbiljno. Kažeš surovi. Pa da nema sisa na četu prazan bi bio ko i pola sajta. I kome smeta, samo registrovani mogu, nije forum da svi vide i to je to. Znaš i sam da to vreme i ovo sad nemaju veze, i ne treba da imaju.

bohore:-*

Ako mod koji hoce da banuje nekoga ne zna da li da to uradi i na koliki period neka mi se slobodno javi i ja cu mu reci. Ako ne moze da me nadje ovde ima moj mobilni lolo a ako se bas ne javim taj dan neka se konsultuje sa nekim iz ceta kafana

Uopste nije bitno ko je obrisao poster!
Koliko je klinacki i bezobrazno nabijati na kurac zbog obrisanog postera?
Dnevno ih se obrise stotine!

Obrise se 50ak postera.

E moderatori, da li mogu da vas zamolim da odaberete bokseru definiciju, bilo ko?

I brate glupo je 20 dana da dobije zbog nabijanja na kurac. I glupo mi je ovo udvostrucavanje bana.

Samo da pozdravim Kosmu nabijanjen kurčine kroz anus sve do ileocekalne valvule.

I Radisav je nabijen na kolac pa se nije bunio, a vi se bunite zbog jednog kurca. A niste ni probali, možda bi ve se i dopalo.

hehehehe
kako si slatko jebaču objašnjavala potpuno drugo

šta sad treba još da istrpim drugarsku kritiku
vi svoje radite
ja svoje

vi banovali
ja došo sa duplog
banujte i njega

al zajebi me sa popovanjem i dijagnozama

Dnevno ih se obrise stotine!

хахахаха

Natnat
Uopste nije bitno ko je obrisao poster!
Koliko je klinacki i bezobrazno mabijati na kurac zbog obrisanog postera?
Dnevno ih se obrise stotine!

Ma ok nat sto si se uzrujal nisam ga pravdao samo pitam koga je ako ocete da kazete...

Čisto da i ja nešto napišem kad već sevaju postovi.

Koliko ima aktivnih autora sa zanimljivim sadrzajima?

Ima ih jedno 20. E ajmo sad i njih da jebemo malo.

Samo da pozdravim Kosmu nabijanjen kurčine kroz anus sve do ileocekalne valvule.

stigo do anatomije, pederčino mala?

Hahahahaha kosmo me danas dva puta odesevila

Ae, ne smarajte više. Odbana nema, a Direktor, ako hoće objašnjenje, može da ga zatraži na PVT. Objašnjavanja celom sajtu za ovakve stvari je besmisleno i nepotrebno.