Prijava

Mozda nisi, ali sam stvarno to napisao :) (i sa punim pravom bih i ja to napisao).
Elem posto si mod, vidi da li sam stvarno to mogao da napisem da ne idemo na informativne razgovore i zatrpavamo forum sa pravda za clanove vukajlije. Nisam bas siguran u uslove foruma posto sam odavno to "citao". Nije bas da svi citamo uslove koriscenja.

bruce, ja nešto ne verujem da su mediji bilo gde slobodni. čini mi se da svaka država koristi medije kao alat, osim možda neke baš dosadne države, tipa finska ili novi zeland... međutim, država, ma koliko se trudila da održi i taj privid slobodnih medija, ima obavezu da sankcioniše govor mržnje, i tu se ulazi u jednu malo sivlju i pipaviju oblast - gde se završava sloboda govora a počinje poziv na diskriminaciju (ili nedajbože linč)? jedno je kad ti kažeš "ja ne volim cigane zbog toga i toga" a sasvim je drugo kad kažeš "PROTERAJMO SVE CIGANE!!!" zato mislim da u ovom konkretnom slučaju, kada je narod toliko nezadovoljan, ne bi bilo uputno pustiti ovu ženu da ostrašćeno širi rasnu mržnju, jer ove budale od srba samo čekaju da neko usmeri njihov jed prema nekome koga mogu da ubiju od batina (kad već ne mogu da bijem vučića, daj na ciganima da se istresem).

Медијска цензура постоји, али чак не цензурише само СНС, већ то раде демократе и дан данас, ја сам имао прилику да дам интервју за РТВ1 јер сам из општине где владају демократе, и рекао сам сушту истину, чак шта више нисам их толико ни прозивао зато што су демократе, већ сам онако глобално шта и зашто раде, то је требало да буде око 5 минута трајања уз неки прилог, и нормално прилог је изашао без мене, када сам звао истог новинара био је прво толико безобразан да је хтео да ме убеди да сам ипак ишао на телевизијиски пренос, а касније је рекао да се "нешто сјебало у монтажи" толико, ал' реално није ми први пут да ме исеку тако да сам се навикао. Ово је сад толико популарно само због тога што демократе желе да докажу ту медијску цензуру која постоји, али не желе да кажу да су и они то радили, и да раде и дан данас у Војводини. Увек је држава контролисала медије то сви знамо, али сад ће ваљда најзад да се побуне ти новинари, јер им је држава толико усрала то независно истраживачко новинарство, да су једни од омраженијих људи у Србији.

Razumem te chule, ja sam jednom kada su dosli u nasu skolu da nesto snimaju mahao kameri i taj deo su isekli.

Zapad je jos gori sa cenzurom i rasizmom od nas. Barem sto se tice francuske imam milione primera.
Kada je oboren drugi malezijski avion iznad Ukrajine svi su IZVESTAVALI da su ga Rusi oborili. Bez utvdjivanja dokaza. Nakon sto su izneti dokazi niko nista vise ne pise. (jos jedna duga i osetljiva tema, navodim primer iz medija).
Rasizam postoji i u razvijenim drzavama, uvek ga je bilo ne toliko kroz batine (ima i toga) ali u svim oblicima.
Mene crnci i arapi psovali sto sam jebeni belac (u pitanju su manje obrazovani/itd itd). Cak i u poslu postoji lobi da belci rade zajedno, takve smo prirode, medjusobno se pomazu cak i levoruki, navijaci spartaka, ljubitelji vina, vojvode, miroslava ilica. Naravno da ces vise da volis osobe sa kojima mozes da se poistovetis a drugi su ostatak sveta. Naravno da osudjujem batine ali mislim da je ovo u ljudskoj prirodi.

Расни, не разумем што би махање исекли, тај новинар треба да се запита да л' је нормалан.

Ja sam tu potpuno obezbeđen, kao performer imam status blago opičenog (neki bi rekli i kompletno opičenog) i niko me ne shvata ozbiljno. Što meni potpuno odgovara, živim blaženim životom šumskog medveda plašim se jedino organizovane grupe koja luta šumom u potrazi za kafanom.