Prijava

Hahahahaha, KUPUS jebeni hahahah

Nije jebeni neko svadbarski!

Uveo sam i tehniku gledanja u dlan.

da bih vam rekao kako ćete proći u životu treba da uslikate svoj dlan, postavite sliku i dobijete proročanstvo.

О, Шир Кане, без гледања у длан (свој), реци да ли видиш неког ко ће у будућности (за неких 200-300 година), скупити ова твоја казивања и написати књигу о теби која ће носити наслов: "ШИР КАН - СРБСКИ НОСТРАДАМУС (ЖИВОТ И ПРИКЉУЧЕНИЈА)"

jes pa da.mi gledas u zuljeve od drkanja

Fender Stratocaster
О, Шир Кане, без гледања у длан (свој), реци да ли видиш неког ко ће у будућности (за неких 200-300 година), скупити ова твоја казивања и написати књигу о теби која ће носити наслов: "ШИР КАН - СРБСКИ НОСТРАДАМУС (ЖИВОТ И ПРИКЉУЧЕНИЈА)"

Treba da prođu milijarde i milijarde godina da ja odem. Moja ideologija je večna. Moj zanat je ispečen.Svu svoju mudrost krije u svojoj bradi, i moj učenik mora da skroji sebi bradu koja će ga voditi kroz noge teške situacije i kroz mnoga pitanja. Dok će morati da odgovara udro i smelo, kao JA.
Nisam samo Serbski nostramudas, nego ceosvetski. Nisam rasista, i ako crnce ne volim zbog njihove boje kože, ali i oni spadaju u moja proročanstva.
Živi bili dočekali, ja ću sigurno.

Širkane sad videh poruku. Jepse bolesniku jedan.

Shir, ko je po tvojim procenama sledeci moderator?

Рус
Shir, ko je po tvojim procenama sledeci moderator?

mmmm...

Teško je to predvideti, ali po pređašnjem iskustvu verujem da je sledeći mod onaj kog odabere narod, tj. kog umoduju. Nadam se samo da će biti neko kome je stalo do svog rektuma da dejančetu ne pruža veliko zadovoljstvo kod pisanja molbi za odabiranje defke,postera ili čak reakcije.

Interesuju me ljubav i zdraavlje. Da li ću da imam petoro dece i čime će da se bave?

Nežna srna
Interesuju me ljubav i zdraavlje. Da li ću da imam petoro dece i čime će da se bave?

Nježna srno, najnežnije biće u celom univerzumu...
pušem u mrve na stolu...

mmmm.....

Za zdravlje ti ne mogu ništa reći ovako na pamet, za to bi trebalo da posetiš moje odaje i da poslušam kretanje tvojih eritrocita.

Ljubav, najčistija i najbesprekornija, želiš petero dece, ali gledaćeš na svoju karijeru, i nećeš moći da ih ostvariš....
moraćeš da se udaš za nekog bred pita, ali od njega ćeš da naslediš bolest zvanu grudis canceris, ili ti rak dojke...ali imaćete 5 usvojene dece, veoma lepe, svako sa po jednog kontinenta.
Udati se ili ne,večno pitanje koje će ti podbadati maštu do 25e godine....a onda šta se desi desi se...

Mir s tobom, čuvaj nežnost!

Hvala puno Širkane, radujem se dobroj prognozi :) Daću jednom detetu tvoje ime u znak zahvalnosti.
Hvala puno još jednom.

Brate Shire, sta zvjezde kazu, kako cu zimu prezivjet brt ?

Brt čak i ja znam da nećeš :-(

Ma šalim se, neka Širkan prorekne