Prijava

Dozvolite mi da primjetim kako je uvođenje novih pravila na sajtu u vidu zabrane raspitivanja o banu drugog člana i fotošopiranja slika drugih autora sa vukajlije bez njihovog znanja (a ostale ljude ko jebe, jer vukajlija je očito centar svijeta), pravi primjer kako se treba postaviti u procesu evroatlantskih integracija.

Mislio sam da je država Crna Gora po tom pitanju najbolja društvena organizacija na balkanu ali se ispostavilo da mikrokosmos koji se krije iza domena www.vukajlija.com miljama ispred nje i da je jedino što ga sprječava da postane dio EU i NATO saveza činjenica da nije država.

Ipak, to ne znači da veće društvene jedinice ne mogu izvlačiti pouke iz postupaka onih manjih koje se čak mogu i nalaziti unutar njih kako je to slučaj sa Vukajlijom. To je dosta čest metod u sociologiji naročito kada govorimo o izučavanju nekih društava iz prošlosti čija je prosta interakcija bila temelj za današnju krajnje kompleksnu ali u suštini ipak istu, jer ma koliko vi trpali u dvojku čmar nikad neće biti pička, jelte? To jest, čovjek ostaje čovjek... barem dok ne stekne biološke uslove da se nazove drugom vrstom a i onda će opet imati društveni život koji se temelji na principima koji vladaju danas kako u našem tako i u životinjskom svijetu... Jedi, jebi, spavaj... s tim što mi imamo i jednu eksluzivu koja se javila relativno skoro a to je budi politički korektan.

Upravo zbog ovog potonjeg, iako nijesam homoseksualne orijentacije, preporučio bih da se u lijevom dijelu ekrana koji je inače prazan i bleji tu bezveze ako ćemo realno, stavi par streamova gej live cam-ova koji bi se pojavljivali samo kada se nalazite u sekciji "definicije".

Kakve to veze ima sa ovim?
Hah, pa to bi bio samo još jedan korak naprijed ka poboljšanju imidža ovog sajta. Nastavite da čitate i biće vam jasnije.

Kako bi ovo doprinjelo sajtu?

1. Povećana aktivnost članova

Mišljenja sam da bi dobar dio moderatora i njihovih fanova bio daleko aktivniji zbog sumnjivog seksualnog opredjeljenja koje posjeduju. Moguće da griješim ali šta? Sve i da nijesam upravu, gej je okej. Nijesmo valjda homofobi u 21. vijeku? :+)

Ovo bi doprinjelo sajtu tako što bi se usljed pojačane aktivnosti brže primjećivale loše definicije koje bi se samim tim u kraćem vremenskom periodu nego što je to sad bile brisane a i kvalitetan sadržaj bi se objavljivao češće jer vjerujem da vam je svima poznat onaj osjećaj kad imate u glavi vrh definiciju ali ste isuviše lijeni da uđete prvo na karticu za defke a zatim i da kliknete na link koji vas vodi na stranicu za pisanje definicija i tako vaše maestralne definicije ostaju u idejnom svijetu i nikad ne postaju dio onog u kojem postojimo - materijalnog.

2. Vukajlija bi stekla podršku kod lijevog sektora društva.
Složićete se da su evroatlantske integracije glavni cilj svake države zapadnog balkana a da su upravo ljudi liberalnih stavova oni koji treba da budu ambasadori našeg mentaliteta u Evropi i svijetu uopšte.
Sa uvođenjem ovog prijedloga, Vukajlija bi postala prvi u potpunosti urban sajt na ovim prostorima koji prihvata ljude svih vjera, nacija, seksualnosti i rasa i smatra ih podjednako vrijednim. Postala bi bastion moderne omladine spremne za promjene i to one koje idu na bolje.

3. Potencijal za otvaranje više radnih mjesta.
Zvuči suludo zar ne? Ali ako pogledate realno tih 3-4 streama koja bi mogla da se strpaju u lijevom dijelu interfejsa mogu biti rađena od strane samih vukajlijaša koji su dobrim dijelom nezaposleni vječiti studenti a biti drkač sopstvenog kurca pred web kamerom ne samo da je lak, već i krajnje unosan posao

Ja već imam pripremljene neke pseudonime za one koji bi se prihvatili tog posla.
Pažnja: Svaka sličnost sa stvarnim ljudima ili već postojećim pseudonimima je sasvim slučajna

- Celty Rose
- CanadaXGirlXLoverX
- Gay cameR
- VagicamXXX

Šta mislite? Nemojte mi samo reći da ste u današnjem vremenu homofobi.

U slučaju da jeste, mislim da je krajnje vrijeme da date sebi malo prostora da razmislite o poenti žigosanja gej osoba jer ako to učinite shvatićete da je stigma koju nose sasvim nepotrebna i da su oni ljudi isto kao i vi i da samim tim zaslužuju da budu jednaki i ravnopravni kako pred zakonom tako i u društvu.

Kad smo kod toga, zašto je banovan autor Rasni? Nijesam u toku a na četu niko ne zna xDDDDDD :PpPpP

mnogo znakova pitanja ima ovde,zajebano to je,pogledaj kako opasan znak ? seche grla

Pa to je zato što ja kao čoek liberalnih stavova želim prvo postaviti pitanje pa donijeti odgovor a ne naći "odgovor" pa izmisliti pitanje kako je to slučaj kod konzervativaca.

Inače, što misliš, ko bi bio najpopularniji gej webcamer među vukajlijašima?
Ja da se bavim time stvarno ne bih to radio za džaba al ipak bih gledao da bude neka simbolična cijena "otvaranja vrata" mog streama koju svi mogu priuštiti. Npr. 70 dinara zvuči onako taman.

Pa to je zato što ja kao čoek liberalnih stavova želim prvo postaviti pitanje pa donijeti odgovor a ne naći "odgovor" pa izmisliti pitanje kako je to slučaj kod konzervativaca.

naravno brate,al vidis da je zabranjeno ovde postavljati taj strashni razorni znak pitanja http://vukajlija.com/forum/teme/2488-vazna-obavestenja?strana=2#post_3037857

Inače, što misliš, ko bi bio najpopularniji gej webcamer među vukajlijašima?
Ja da se bavim time stvarno ne bih to radio za džaba al ipak bih gledao da bude neka simbolična cijena "otvaranja vrata" mog streama koju svi mogu priuštiti. Npr. 70 dinara zvuči onako taman.

ne znam ko bi to biti mogao,al ako ima neko ko svira gitaru i naplacuje 70 dinara za otvaranje voznih vrata problem reshen je