Prijava

Значи вазда сам био нека секта шатро рокерска и као слушао неку општеприваћену фину музику. И сад како ми се оће, а и може, почнем ја да слушам мало алт музику, тј турбо-фолк унд народњак.

И сад мене интересује, зашто људи једу говна и кажу да су ти текстови глупи и шта већ не.

Стога, овде можемо да поделимо песме које су потцењене као текстови зато што лик који пева има ретардирано сцеско име.

Сви самопрозвани тролови и као ''Ипче брате, цар, пише на тарзаније, садје кул да фол слушаш то, капираш ме тебра, а иначе је сељанија, али сам тарзан џеџеџе'' могу да ми се надувају бобана и заобиђу тему.

Па да поћнем.

https://www.youtube.com/watch?v=Nh-NPdWHCEY

https://www.youtube.com/watch?v=RAmrGAI_r8I

https://www.youtube.com/watch?v=At_VVI7qOR4

било која од ових песама да је на енглеском, хвалоспеве би јој певали, матер им глобалистичку.

Ugrijalo s' Jasikovca sunce
zadrhtalo vasojevsko srce
posle mnogo proljeca i ljeta
Ivana se kroz Berane seta

Gledala me k'o da ne vjeruje
dok me rukom svojom dodiruje
tri poljubca u obraze njene
ozivjele limske uspomene

Pricali smo na kraju ulice
suze su nam nakvasile lice
moje ime dala svome sinu
da je sjeca na ljubav jedinu

realno tekst jebe

било која од ових песама да је на енглеском, хвалоспеве би јој певали, матер им глобалистичку.

Istina.

E da ovu pesmu od Duleta Rajkovića volim ko oka dva

Sandra Afrika ima pametnije tekstove od engleskih.

Dzeri, nisi obratio paznju na

naduvaj mi se bobana

deo prvog posta.
U danasnje vreme, turbo folk je alt. Mozemo da se raspravljamo zasto je tako, ali bih ionako pobedio, tako da no svrhe.

Турбо фолк је најмејнстримији мејнстрим који постоји, реално. Цеца пичи на журкама највећих металаца, 99% риба се опија уз Ацу Пејовића, у клубовима сви чекају да прође Ријана па да изгину уз Џенана и Даду и Шаку и те ликове. Зато немој срат.

Jeste da.
Takodje џорди, матзо,

могу да ми се надувају бобана

део првог поста си омашио.
То је врло алт музика. Сви сипају дрвље и камење, шатро срање, ово оно, кич, неквалитет, фан сам Северине, Влада Грегоријева, Ријане, ултра страно посрано. Диже ми се на Авици, густирам чисто поп и шерујем Самбади дет Ај јуст ту ноу.
А касе декларишеш као фан Шабана или Љубе Аличића попијеш банану као ретард.

Знам и ја шта пичи по клубовима, али де ми реци шта сви твоји другови тврде да слушају. Ако то буде турбофолк, сеци ме де сам најтањи, а то није пиша дефинитивно џе џе џе.
Дакле као правац музике који званично слушају људи, тф је врло алт, јер ако се декларишеш као тф фан, аутомацки си сељачина.

Јебо вас метал да вас јебо метал.

А касе декларишеш као фан Шабана или Љубе Аличића попијеш банану као ретард

Кад се ово догодило?

начи, од све шероване музике коју виђам по фејзбуцима, 50% је Цеца, 25% су Ед Ширан, Саша Ковачевић и ти патетични курци а остало су Тома Здравковић и остали кафана је моја судбина ликови. И ко је спомињао метал? Ја не волим метал.

AKO SU OVO SNOVI OD STAKLA PA MO GU DA SE SLO ME

А такође и овај део

било која од ових песама да је на енглеском, хвалоспеве би јој певали

је нетачан, они који не воле турбофолк (мислим на период после 95., пре тога је био кул) не волу ни страну модерну музику. Једноставно, турбофолк је одраз народа који на сопствени начин прати глобалне трендове

Ne seri raspala metaliko, idi ošišaj se i nadji život

Ostavi Jankelu pajseru!

idi ošišaj se

Скратио сам крајеве и отворио прозор, прц!

to je bio više roditeljski savet