Prijava

Razmena literature. Šaljem u PVT ono što ja imam.

Ignorisati "kraljeve" u pokušaju duhovitosti.

Imam sređenu jednu mnogo dobru knjigu. Prevedeno sa engleskog i složeno po poglavljima. PVT

Ništa što jedno okupljanje ne bi izlečilo

Ko je izmenio naziv?

A najjače su mi zvanične statistike koje kažu da ovo pogađa od 5-10% populacije, a ja još nisam upoznao nijednog Srbina. Samo strani sajtovi govore o tome, literatura, sve na engleskom. Srbi su još u fazi da misle kako im je to nabačena neka mađija i slično.

S T R I C
T
R
I
C I R T S

pakle juga mozes li malo pojasniti socijalnu fobiju i anxiety?

Zaista interesantno da nisi uspeo da upoznaš ljude koji se plaše društvene interakcije.

брате како да упознаш или прочиташ нешто о соц. фобији кад се они нигде не појављују нити причају кад се појаве, само седе у углу и благо ударају леђима о зид лоло

Naizgled ima logike Kaunte, ali zapravo nema. Na hrvatskim mrežama imaš bar forume gde kenjaju o tome, kod nas nema ni foruma. Nisam upoznao ni preko interneta, a kamoli uživo. Moj zaključak je da se ljudi bore sa time tako što idu kod čukun babe u Pepeljevac da skine mađije sa deteta.

Koga boli realno kurac za knigu, ovde su magovi interakcije, evo ti josh jedan
S
T
R
I
C

I da razmislish o svom ponashanju

LOL Aide Šomi ne lupaj. Ako neko ima SF može makar da piše po internetima.

добро ајде, пошто врло мало знамо о томе, едукуј нас, како се то манифестује?
рецимо да се сретнемо у продавници (јел ви излазите из куће уопште?) и ја те питам где си нашао неки производ, хоћеш ли ти почети да се знојиш, муцаш, забадаш док причаш, збуњено ме гледаш али уста се не отварају итд...
јел то овако нешто?
https://www.youtube.com/watch?v=MIQ2MCiCE84

haha A ne brate, neću ja sad da tebe ili nekog ovde učim šta je SF, koje simptome imam LOL

Tema je fazon razmena literature, a ne rasprava o SF. Ja ne znam što se vi uopšte i javljate LEOL

I da, ovaj klinac nema anksioznost, vidiš da je retardiran.