Prijava

ja sam i ovde usao samo da vidim ko je otvorio temu...

Ко ће него Слобица. Љељ
Ја би јеб'о зебрицу.

Крле, ти мораш прво са женама регуларе. Па онда на зебре или на окапије као ја :)

Ništa Vidro, mislio sam da iskoristimo to što si ti Vidra, mala Vidra :-)
Dok je Marko banovan ;-)

Meni koza zvuči skroz okej.

Za 1000 din. jedan lik iz sela je*o kozu.
Tad kad je dobio lovu mogao je tom lovom da ode da gleda partizan-santa coloma, pa i da ruča u bg-u i da se vrati kući.
Inače je malo munjen, ali se i malo više pravi.

a nijedna zena se ne javlja, mozda bi ona pozelila da ima seks s nekim zivotinjskim primerkom

Ајде пали Вејве.

Ahahahaha, ko je vratio ovog bolesnika?!

KOLE MAMCI
Meni koza zvuči skroz okej.

Za 1000 din. jedan lik iz sela je*o kozu.
Tad kad je dobio lovu mogao je tom lovom da ode da gleda partizan-santa coloma, pa i da ruča u bg-u i da se vrati kući.
Inače je malo munjen, ali se i malo više pravi.

šta si ručao bio?

@Clannad: Znao sam da si clopper.

Nikad nijesam drkao na ponije. Stvarno kad uđem na /mlp/ pa vidim r34 sa rainbow dash (ona mi je nekako najjebozovnija iskreno) digao mi se par puta. Jednom sam čak i probao da drkam al se majndfakujem onda. Znaš ono krenem da drkam i u fazonu sam "eee kakva je ta pička ponijevska, je l to vlažno ili je onako samo kao da papir guzim pošto su nacrtani"... onda mi pane na pamet da zamišljam da mi drka jer "ruke" bi trebale bit suve al ono ne mogu opet da zamislim ponija kako mi drka sa onim zaobljenim kopitima a uostalom tim istim kopitima šeta okolo svuda pa mi drka kurac...
Mada ono kažem, može da mi se digne na r34 al da drkam ne mogu... tj. bar do sad nijesam uspio da dovršim drkanje na ponija

EDIT: Koji je tvoj omiljeni poni? Ako nije iz Mane6, onda i koji ti je iz Mane6 omiljeni? Ja najviše gotivim Applejack, mislim da je mnogo kawaii sa onim krupnim okicama i da je onako skroz kućevna a rainbow dash mi je isto simpatična onako mislim da bih sa njom dosta blejao ovako al da sam u svijetu ponija jebao bih mnogo i onda bih se skrasio sa applejack

Шаран. Шаран у оном базену у маркетима, где их има на милион. Кад им вире оне пушикарске усне. Али само за блоуџоб, нисам болестан да их онодим.