Prijava

Ubacimo da ako izazivac izgubi, nema pravo da izazove nekog na 15 dana, jbg, mora jos da trenira, ali moze biti izazvan od losije rangiranog autora. Posto bi nastala pomama oko izazivanja, ne bi bilo lose uvesti da autor ima pravo da izazove nekoga jednom u tri dana. Takodje, zbog same preglednosti, napraviti listu autora koji su bili aktivni u posljednjih, tipa, mjesec dana, a ovi neaktivni da se izbace iz trke za sampiona vukajlije.

-Bruce, razmisli koliko je lakše napraviti reakciju nego definiciju.-

Kako kome, meni je lakše napraviti kuću nego reakciju

Meni ovo uber uber

Ubacimo da ako izazivac izgubi, nema pravo da izazove nekog na 15 dana, jbg, mora jos da trenira, ali moze biti izazvan od losije rangiranog autora. Posto bi nastala pomama oko izazivanja, ne bi bilo lose uvesti da autor ima pravo da izazove nekoga jednom u tri dana. Takodje, zbog same preglednosti, napraviti listu autora koji su bili aktivni u posljednjih, tipa, mjesec dana, a ovi neaktivni da se izbace iz trke za sampiona vukajlije.

http://x.vukajlija.com/var/uploads/avatars/201305/274815/medium_ZVEZDA-SOLNOK_02.jpg

Nema potrebe ovo mitke jer se mec zakazuje tipa 10 dana unapred

A ispred sebe mozes da preskaces neaktivne autore zato i kazem da mozes da izazoves nekoga u narednih 5-10 ispred sebe do npr top 50 onda mozes samo prvog ispred sebe osim ako nije neaktivan onda odes na sledeceg...

Pseto vucic za vukajliju

Al ne zboh onog "vucicu pederu" hehe

Може и да се направи као у фудбалу да има један голман и десет играча и ко победи добије три бода, а ко изгуби ниједан. А ако је нерешено добију сви по бод.

PODRŽAVAM

Ја ћу бити Троицки. Он се дрогира брт мој.

Kako troicki u fubdalu nemore
Mora tim i da ima trenera tipa
Pseto na poziciju krila ako mitke počne da piše krateže ti dzankee se otimaj i vuci kontru
Dankane ti budi na golu
Truć ima barda na avataru on bi mogao da vrši taj odgovoran posao

Brate ako ima trenera onda može da ima i tenisera bez problema. Ja ću da budem Marko Đoković ne zato što mi Đovak brat već što sam kosovar hohoho

Truć ima barda na avataru on bi mogao da vrši taj odgovoran posao

Лол, може. Али само да водим репрезентацију, клубови ме не занимају.

Ја данас победијо Веселог и узо турнир прекуче у Остралији. Ја троицки ви гоwно

Viktore, ti si neroj pravi.

ВИКТОР 53. НА АТП ЛИСТИ, ЈА 54. НА ВУКАЈЛИЈИ. СЛУЧАЈНОС? НЕБИ РЕКО.

ja sam ilija bozoljac i shamaram se rebrima

ima svako pravo 3 čelendža kod Kaizena.