Prijava

Caunte, kakva kafana, nemoj visoke ciljev odma. Svedi mogućnost da se razočaraš na minimum. Igraj pametno, na sigurno brt

Ја увек одем у кафану пред фајронт, наручио би, ал сви већ под столивима, покривају се.
Ревијални део је познат по баханалијама, мора то расније.

Pre sam na kafani hvatao printskrinove, pa ucio posle off line. Imam sad to u vidu pdf-a, ako nekom treba, poslat cu mu na pvt. ExtreamHumor.pdf se zove fajl

Sad kurac brt, Kazan se popišao po snajperima. Uveo prisutne.

Shaljem duplog, neka islika ,pa kucji
Imam pravo na obrazovanje

KAKVA UBEDLJIVA POBEDA, SVI ME STAVILI NA PRVO MESTO!

Glasanje za revijalni deo ćemo držati otvorenim sve dok traje objavljivanje polufinalnih definicija za zvanični deo, da se ne preklapa.

Ok
ali nema potrebe dalje da se glasa, svi me stavili na prvo mesto.

Objavljeni su rezultati.

http://vukajlija.com/forum/teme/65383-takmicenje-tvoja-definicija-zvuci-poznato-revijalni-deo-glasanje?strana=1#post_3085375

Bokser i Kaunt su iskoristili loš dan moderatora i pobedili u tim grupama. Dešava se.

Ostali moderatori su opravdali očekivanja, te čestitam Nati, Brusu i posebno sebi.

Свака цхаст победницима

А сад пошто је Крампону одабрана дефка, предлажем у име мое групе да се и нама, његовим имитаторима, уради исто.

Brate osećam se kao da imam 17 godina i da igram 3 turnira malog fudbala od jednom. U Grockoj, Pudarcima i u Sportskom u Ml. Šta sad sa ovim? Daj neka se ovde završi pls. Pobedio sam, imam najveći broj bodova jeri me ukenjalo za Mogšu i to onaj proliv tečni ko voda i to je to. Pls stop!

јел је било имитације мене и ако није оће ли бити?

Alo što ja nisam prošo dalje svi me stavili na prvo mesto???

Necu da cestitam Brusu jer znam da je moralna osoba i da ne voli da pobedjuje na namestenim takmicenjima :)

Nema polufinala, to je to. Izigrali smo se.

Kako nam je bilo zabavno!

agilni pobedio totalne anonimuse
ko da đoković pobedi Živka Maleša iz Donjih Podbradaca.