Prijava

Samo da se upišem hehe

http://www.bestgore.com/execution/isis-video-three-group-captive-execution-exceptional-brutal-mean/
uznemirujući video zapis, ali stvarno je tako... toliko sam se skenjao da mi je došlo da zaplačem, pogotovo kod one petorice koji su se podavili, a jedan je i prodisao malo kad su ih izvukli.. prebrutalan video, sad sam ga pogledao prvi put

a ovo sto im vezu eksploziv oko vrata jos gore jbt, ko na filmu jebenom, lete glave au kakvi bolesnici

nije burazeru, veruj, njihova smrt traje pola sekunde

Kacam bio nackli video sam na teveu sliku odsečenih ljudskih stopala, otprilike neko dete podletelo pod kosačicu. Što je najcrnje, to je emitovano usred bela dana, u sklopu nekog RTS-ovog školsko-obrazovnog programa, šta li.
Kako god bilo, direktna posledica toga je da ja u životu nisam uzeo brusilicu, trimer ili motornu testeru u ruke, niti prilazim cirkularu, bonseku, mesoreznici... ma bilo kakvim rotirajućim sečivima. Samo mi se stvori ta slika pred očima i čuka počne da lupa.

солидне мутације. брт да су ово стварно ванземаљци не би изгледали овако јадно и немоћно. пази ти то, да долазе бића удаљена стотинама хиљада или милијонима светлосних година из неких галаксија које наших телескопи не могу чак ни да извале, који су милијарду пута напреднији од нас и онда да видиш неки овакав полупроизвод у трави, мсм бртеееее

Istopio se dok je doleteo kapiram

Možda ih je sjebo predugačak put.

http://static.mondo.rs/Picture/455676/jpeg/Beta-7r66ggz8nq.jpg

Novinari zanemeli
Na Stefanovićevoj konferenciji u Palati Srbija nije bilo pitanja novinara, iako je on bio raspoložen da na njih odgovara, javlja Fonet. Konferenciji Stefanovića su prisustvovali direktor policije Milorad Veljović, komandant Žandarmerije pukovnik Goran Dragović, načelnik Uprave policije Zoran Alimpić i državni sekretar u MUP Milisav Miličković. Iza njih je bilo postrojeno dvadesetak uniformisanih pripadnika Specijalne antiterorističke jedinice, Protivterorističke jedinice, Žandarmerije, Uprave kriminalističke policije, Interventne jedinice 92 i beogradske Brigade policije.

отворите линк јебем вас посред пичке