Prijava

Iako je sve u redu, ustvari je sranje. I ko god kaze da nije sranje je idiot. Sve je sranje, svi su sebicni, sujetni, pohlepni i generalno jedu govna.

то ти и није неки цинизам колико се ја разумем у зачине.

cinizam je kiselogorak.

mater jebem ljudima raznim

ŠUTI JUDO NE ZNAŠ ŠTO SI UČINIO S USTIMA

ljudi kao olanik, koji su uvek kul u njihovim mislima su takodje govnjari.

Cinizam podrazumeva oštro iskazanu dozu intelektualne superiornosti u kombinaciji sa osudom i podsmehom nad objektom ili pojavom koja se cinički posmatra, takođe i takav generalan stav prema stvarnosti i životu, a kad najeđavaš ljude govnima, to nije cinizam.

celt je mod Vukajlije .... bivši.

I neće ribe više dobrovoljno da mu blajve.

Цинизам одлично паше уз шприцер и јагњеће печење.

ostro iskazano sam intelektualno superioran nad objektima i pojavama koje su govna.

OVO JE NEPOTIZAM

u papučama plišanim oblika gundeljastog mokrim sa balkona na pučanstvo
ekspert-autor i džentlmen

ostro iskazano sam intelektualno superioran nad objektima i pojavama koje su govna.

Oštro iskazano, ali bitno je da to pokažeš? Jer cinizam se uvek iskazuje kroz konkretne iskaze (zajedljive i duhovite, uvredljive i smešne). Mislim, isprozivaj ovde nekog, jebi mu sve po spisku, ponizi ga, dokaži da nije u pravu, smej se i ruglu izvrgni njegovo mišljenje i životni stil, obesmišljavajući ga, a osobu ponižavajući i svrstavajući u trećerazrednu kategoriju ljudskog šljama. To će biti pravi cinizam, a ne: ja sam ciničan, oni su govna.

Count Zero, američki gospodin ... LEG.

Келте, како подносиш то што ти се више нико не увлачи у буљу одкаде ниси мод?