Prijava

Goli Život - Rajko Čaušević - Pink panters
Nije loša emisija

Čanka, Acu Lukasa i Bulata

Kežmana, Jugoslava Petrušića i Zukurlića.

има ли ђанкарло из великог брата?

Auuuu obavezno da odgledaš Bojana Jovanoviča - Kačavenda

Nema Bač.
Slepi i onog Mikicu direktora Prvog Maja Pirot. O fudbalu se radi dosta, Arkanu, Čkalji itd. Isto dobra emisija

o cemu se radi sa tim kacavendom? napisite nesto o klipu kad ga stavite.

za mene jedan od najvecih transfera blama u 2015. godini
lik je najveci narcis kojeg sam u zivotu video, zaljubljen u sebe i ubedjen da je citava muska populacija ljubomorna na njega, zbog njegovog tela.
Lik se sat i po neprestano hvali
cak i kad ga maric pita za nekog drugog, on preokrene pricu na sebe...
maric: jel poznajes neke zestoke momke po beogradu
gologuzi policajac: da poznajem, svima njima je cast da budu vidjeni u mom drustvu

itd itd, sve zene su zaljubljene u njega itd...
preporucujem, ovo obavezno odgledati kao da je lektira, znaci obavezno!

https://www.youtube.com/watch?v=JGAlNanx3-k

Pezika Bakić je preveliki blam, gledao sam.
Ovo o kačavendi je kako je vrbovao ovog momka da ga jebe, davao mu pare pravio žurke po manastirima itd itd

inace za fudbalera sam procitao da postoji i druga strana price, da nije bas toliko nevinasce....uglavnom ispada da je on od njih pozajmljivao pare pa kad su dosli po svoje pare zavrnuo ih je...pa izmislio pricu itd....a i procito sam da je i on sam prodavao stanove po deset puta isti

Nzm to kad naletiš na link neki baci ovde

Чек чек набацали сте пррвише материјала, мора нека топ листа да постоји.

БОХОРЕ И ПЕЗОСЕ НАПРАВИТЕ ЛИСТО ТОП 10

Ajde nemoj da me zajebavaš!!!21 Gledaj ovo o Kačavendi

bakic je uz pedju gnjatica jedan od najznojnijih transfera koji sam doziveo u zivotu fazon
e a gde je taj fudbaler ahahah jel ziv al su ga malerisali jebali cedili ga preljuto u svakom smislu

hahah realno ako je istina to za fudbalera sve onda je bas tacna ona izreka ''dzabe pare....'' kolko je lik bio uplasen ko neki vrabac onako kad se zakljuca u stan i ceka kad ce doci da ga prebiju i opeku sa peglom...i kad puste kerove na njega pa onako izbezumljeno preskace ogradu hahha
psihicka tortura lvl 10000000

hahaha a jbt meni bilo neprijatno bas kad sam ono slusao,kako uopste dodje do toga jbt i gde su bas njega nasli ahhahah samo ga pozvali na pice i rekli od danas do kraja zivota ti si nas rob i on u fazonu ok :(

da, nisam primetio da je u bilo kom trenutku pokusao da im se suprotstavi bilo kako, samo se jos jace naguzio da ga karaju

mada mislimd a je dosta toga slagao i preuvelicao da se predstavi kao zrtva, ne znam sta mu je to trebalo bio je izvrstan sportista i fudbaler

daj bohore nekog drugog, ovaj kacavenda mi prica previse ko neki pederko usporeno smorio me