Prijava

Рабин Шлома
Meni do jaja onaj stav Srbije na prvoj, gotivim onog voditelja, zaboravim mu ime uvek

Драган Бујошевић. Једини он нешто као маааало удара по овима из власти, вероватно јер му емисија иде у поноћ.

Такое Стецане!!1

sljivorade nadam se da se salis

poz

А да л' стварно гледам Став СрбNЕ?
Те политичке емисије не гледам од кад у њима не сме уопште да се пљуне на власт. Једино сам гледо ДА МОЖДА НЕ кад је бијо муфтија овај Јусуфспахић, јако духовит чоек, тежак зајебант

Milomir Maric meni lici na nekog starog prevejenog i olinjalog macka, koji je uz to i bezobrazan, ali taman toliko da ga neko ne umlati metlom. Kao voditelj je jedinstven sa tim njegovim kao-se-zajebavam pristupom i ume da popali ljude da pricaju. Emisija mu pocinje iznenada i zavrsava se neocekivano, mislis reklame su ono kraj.
Sta ga znam, ja ne mogu da svarim onog Kesica nikako, a on mi ne smeta. I Ivanovic mi ide na stojka.

Изгледа у суботу у 9 Шешељ у Кирилици. лоооол

Valja li, je l gledo neko, čujem da je razočarala emisija

Gledao ja jedno 30 minuta prvih, cim je spomenuo tomu, kaze Maric ne pricamo ovde o tomislavu nikolicu nego o vojislavu seselju ahhaha

A kad je spominjao velju, lagano...

je li ovo bohor sirotinja došao sa duplog da bude na forumu ovog eminentnog sajta

riho što si pička

Sad ja napišem penalim ti mamu npr i mene banuju a tebe ne spreče da smaraš?
Do jaja. Tebe treba jebati ružno jer se lečiš ovde.
Radjarde vredi, Šeki je prepametna glavica svakako. U Ponedeljak u 20 i 45 opet gostuje, pustiće ga da priča o svemu.

Sad imaš uživo Rađ, al kraj će. Pilot general u Slobino vreme. Dobra emisija bila.

Marić je izuzetno inteligentna i načitana osoba i kao takav ima moje poštovanje.

To javio. Upravo.
Rixo, uživaj u odbanu anđele ja sam ti to rešio a ja vidiš sa duplog se patim ovde. Nema na čemu :-)

a ja sam vama namjestio banove, jbg
ali bar sam pokrenuo lavinu, nije vam bilo dosadno.
hvala ti lolololo