Prijava

http://vukajlija.com/forum/teme/17716-kk-crvena-zvezda?strana=812#post_3087131
jašta da jesam. mislio sam učiti nakon košarkaške utakmice budućnost-cz beograd.
nakon ovog ja ne mogu da držim koncentraciju i tražim da osobe snose koincidenciju (ćilmo bogoče :D). takođe, moderator koji je odbanovao ćilma da se javi sam. da takođe ponese dio odgovornosti.
:( ajm sou sed

Ајде закључајте тему и банујте му дупли. Човек петерује.

kako te nije sramota? spominješ mi mrtvog oca i još skupljaš muda da mi kažeš kako ja pretjerujem.

riho idi puši kurac

ja sam šokiran :O
tebi ćilmo jebem mater onu umobolnu, prvo zašto ti nisam stigao onomad kada si rekao da ti je žao što kurvu nisu silovali, drugo zbog ovog. jebem mater i ovom seljačini bohoru, jebem mu i ikonu sa leđa, jer mi se može, a i zato što ne volim te čobanske lobanje da gledam po vukajliji. glavnom isto jebem mater seljačku, bez nkog posebnog razloga, čisto da ne sotanem dužan. takođe, jebem mater svakom pristunom moderatoru što ne žele da vide ovo, drugo jer ne volim te sajber pušače virtuelne kurčine. onom ko je odbanovao ćilma, jebem i mater i oca jer je debilčina glupa. skoro ko ćilmaz.
eto tako. sada odoh da pusxim kujac.
napravit ću novi profil, ako se sjetim kome sam zaboravio jebat sajber mater.

JUGOSLOVEN123

riho idi puši kurac

Thilmo

riho idi puši kurac

http://i.imgur.com/LtxeEHp.png

Био сам у праву, зар не?

xD

Не знам зашто провоцираш прозивање, где те сви искулирају и на крају ти изрекнеш најгоре могуће псвоке и увреде због којих ћеш бити банован?

Контам да шијеш неку јаку раџу, друго објашњење овога феномена нисам имала, тј предискузицију.

Ћилмо, ако си оно Бушидово прозивање Натнат назвао "крвничким вређањем", како би описао ове твоје речи упућене Рихи на Звездиној теми?

И како можеш да кажеш да су га сви искулирали, кад сте заправо осули паљбу најнижих увреда?

Био сам у праву, зар не?

xD

lol da uopste poznajes mene i cilma znao bi da ne licimo :D

To mi bio pocetak na forumu, prije 4 meseca, ej... Sad nisam vise objektivan, boli me kurac, uzimamo titulu.

Да ли сматрате да постоји нека разлика између ударања Радијације у болну тачку, што сте сви осуђивали и између овога сад?

хахаха ма видиш да Стевча одлепио, булазни нешто.