Prijava

Pa, evo, ako neko prati Afrički kup nacija, ili na primer Kopa Ameriku, ovde može da diskutuje o tome.

одлична тема. Куп нација пратим резултате само, много нерешених има, лоше за кладоницу. А азијски куп сам и гледао мало, навијам од сабајле заустралију. Јапан ме разочарао као и иран

ja сам ономад код друга пратио фудбалски празник, габон - екваторијалнска гвинеја

отишао кад било 1-0 за гвинеју, брутална игра, луцидни пасови и много атрактивних потеза

а и оба голмана се зову ово оно, ја изневеровао, за гвинеју филип ово оно, а овамо ђого ово ово, не ве ри ца

malo golova,al zna da bude zanimljivo.ima dosta iznenadjenja.da li svi crnci trce ili se ovi sto igraju u jacim klubovima cuvaju.i jedna i druga stvar.

sad za vikend je superboul, ko prati

sad za vikend je superboul, ko prati

Voleo bih da Sijetl Sihoksi odbrane titulu...

-Nego kakav bre crni fudbal ove godine u Africi, vide li iko kak'a kiša lije tamo, a posle nam ovde po Jevropi, Amerikci i Aziji pričaju kako u Africi nema vode !!!

Дечко Сјетл ако буде играо као против ГБ Брејди ће да га усере.

Ja se nadam da ne mogu da odigraju dve onako loše utakmice jednu za drugom.
Ko god da je došao iz NFC-a(Sea, GB, Dal) mislim da bi bio favorit u SB. Patriotsi su se prošetali do SB ali tebalo bi uzeti u obzir loš AFC.
Ne bih ništa prognozirao, naročito posle utakmice sa GB, ali obično titule donose odbrana i trčanje a tu se zna ko je u prednosti.

Ал брејди је брејди.

Kad skontaš, za ove naše i Afrički kup je svecko prvenstvo... Mali dere sve redom

Ганци су стварно ганци :) Обрнуше од 0 1 до 2 1, још 5 мин.

Алжир очекивано победио. Брат Бенталеб дао гол

Sutrašnja grupa ima da ojebe celokupno takmičenje, sa ovakvom igrom sveukupno Tunis i Kongo su najbliži tituli. Veoma je moguće i ispadanje favorita Obale Slonovače ili Kameruna sutra.

obala slonovace ima igrace.jebe im se da se lome ovde ko konji,a vracaju se u klubove gde igraju za milje dobrih novaca.rekli im iz klubova da trckaraju,da se ne skrse.

Prolaze Mali i Kamerun.

Što se tiče Azijskog kupa pobeda Austarlije u finalu od 3-1 nad Južnjačkim Korejcima

ne mogu vise ni da provalim koji su igraci.u svakoj reprezentaciji po koji traore,diakite,sise,keita,kamara...

Prolaze Mali i Kamerun.

Al sam ih ujebo oba lel...