Prijava

Opušteno Dulence idemo dalje.
Pakle idi na kućne ljubimce brt pa spemuj nemoj ovde, ima ko hoće ozbiljno da čita i piše.

да ли можеш бановати њега и расног за спем?
остали су оно, ту и тамо прихватљиви...

пакле који си ти јебени бескичмењак, од како се јавио џони са само пар постова си то успео, невера, буквално овај неки фазон

http://image.slidesharecdn.com/ppt-20interaktif-20invertebrata-131226013018-phpapp01/95/ppt-interaktif-invertebrata-1-638.jpg?cb=1388043075

прекини да спамујеш, пала је киша тако да изађи напоље и гмижи

ЕДИТ: ево нек ова слинава пршута слини а ти гмижи по њему слузавом, капирам да вам је то ок. можете и да се парите, ко сам ја да осуђујем

Јесам.

Брате, стварно ако улетите неким ок спемом ај' и некако, али ако константно кењате неке будалаштине, пућ ће бан, кад и мени пресмрдите, а то није тако лако, јебем ли га...

Dobro, ja samo za kraj da kažem da je Džoni naaaaaajbolji mod. Pozdrav svima, a najveći kiss za pseta, ljubav awwww poyyy

не спемуј сад ти мандрилу

Све ово кул, само би ови мало старији аутори требали да се присете да је оваквих тема било 50, а ови старији модератори типа келт, колико га је тад болео курац, заједно са Кајзеном.

Али да сајту треба промена-треба.

ja i ombre sami lujmujemo old skul glave koje misle da su kul...2009,10 phahahha...

jer naduvamo se i baš smo luudiii

Procitao sve sunac ti jebem. A kada sutra dodjem sa posla bice jos 50 stranica hahaha

Е, Брусе, поштујем те као старијег човека, готиван си лик овако, ал брате, ПРОСРО СИ СЕ КО ФОКА са оним "хвала вам другари" на почетку.

E baš me zaboli kurac.

Bruse, štos ljut. :'-(

Slabo ovi moderatori podnose kritike emocionalno su labilni i razmazili smo ih. ;o)

Што сам љут? Тражите размод, а на ПВТ "е брате, може једна услуга, неће Аги и Цик да ми ураде".

Рекох ли ја да ме заболи курац?

hahahahah sad vidim remac i dalje mod
a juce na cetu i ovde ba odlucno gvorio kako otice

hahahahahah

budi mod,remac,koliko oces ionako sam samo ja trazio tvoj razmod,,,ostali nisu primetili tvoje pandurisanje izgleda,misle da u tom fazonu nisi,ali ja znam vidjao to sam...a i boli me kurac realno,samo cemu onoliko ljuto oprastanje i sve

Саит се распао званично. Насловна све говори.

Procitao sam do 10. strane, ostatak cu u toku dana, a onda cu sazvati konferenciju za stampu ...

Ја да кажем опет пошто ми Џони рече да нећу модовати. Не пада ми на памет, боље да нисам ни ономад.

Ja mislim da je tema bezmislena. Lvl: 362
Stoga sam protiv razmodovanja.

било је занимљиво скидати овом пицу аватар хахаахха како је пиздео