Prijava

немам секу, скинуо бих је ја први

Dobro, imas brata.

Potpisujem, ako uopste ima ikakve poente... Doduse, mozda zato sto je upravo citam, ali nekako me podseca ova tema na Zivotnjsku farmu. Nadam se da se i ovo nece zavrsiti na isti nacin, ako se uopste ista postigne...

ostavite brusa dobričina od čoveka

Kapiram da su sada svi srećni, ajmo sada na pisanje, čitanje, lični doprinos sajtu...a, da, nećete to. Mrš.

Hahahahaha Profa... Nema me par dana odmah neki rat izbio :-)
Umodujte Profu! :-P

Skinut je još jedan mod, ne mogu da provalim ko???

Jedan od argumenata protiv ove akcije je bio da će i ako bude uspješna, poslije sigurno umodovati smradinu Profa.

Hahahhahahahahhahahahahahah

Неће се ништа променити. Рекох ја још пре десет страница...

Poslije ove akcije ce biti gore nego sto je bilo... Iako je sve tacno i okej napisao, samo sto je sajt zatrovan i totalno u kurcu...

Ако умодују човека који има десетак хиљада коментара у којима рекламира своје дефиниције, онда јебига џаба смо кречили.

Sait su uništile generacije 94. i nadalje, poput Krleta96. Njima je trebalo zabraniti registrovanje. LOOL

Nemoj tako, Džanki je napravio ovaj sajt.

Pisem sad ovde, cisto da vidite da ima zena na forumu. Kiss za Manijaka :* da se ne sekira...

Inace ne pisem jer cim se okazem na nekoj temi dobijam ponude kurac u picku, svrs po sisi i sl. Ne bas odmah al na to se svede, ili bude potpuni Ignore sto mi isticem uopste i ne smeta, retko ko me i zna. Rekla bih nizasta drugo vam nismo interesantne ovde virtuelno, paaa mislite o tome. Ne, hormoni su vam okej samo komunikacija ponekad nije.

I sto rece Prof ajmo da citamo defke, ako smo vec nemaci pojma u pisanju. Veseli pouu.

To je to. Samo svadja, optuzivanje, banovanje, sukobi, sranja. Sajt je izgubio svoju poentu.

Banini, pvt mi fejsbuk profil, add me, sviđa mi se konstrukcija tvoje rečenice, mislim da si hot, poyy

To on sugeriše, ne bi li uzeli da čitamo njegove i plusiramo.

A ovo bezobrazno što si gore napisala, pa normalno da ti ne smeta - živa si žena, svi to vole.

Zašto je izgubio svoju poentu?
Jel postoji još mogućnost pravljenja defki, postera i reakcija?
Jel postoje autori koji mogu da prave iste?
Jel postoji grupa moderatora koja može da odabere najzanimljivije?
Jel posotji čet čekaonica i kafana gde se skupljaju internet boemi koji pišu i glupe i genijalne stvari?
Jel postoji forum na kojem nema svađe?
Jel postoje ljudi koji se svađaju a nikad se nisu videli?
I na kraju jel postoji sajt?

za sve je odgovor POTVRDAN.... smisao sajta nije kenjanje po forumu nego inovacija u pisanju i pravljenju postera,definicija i reakcija.

Za one koji su željni pravog foruma imate BUREK, imate KRSTARICU... i sikter ako vam se ne sviđa.