Prijava

Eva ras zavarila haubu dzete na rupcagu od picke. Laze sa pricom o katancu.

ma treba ovo govno ugasiti jebem vam seme da vam jebem svima redom.
Da vidimo onda šta ćete srati krv vam poganu izjebem nasilno u pičku!
Utopili biste se u fejzbuk mamu li vam jebem neiživljenu.
Citirali biste balaševića otac vas jebo na dan posta!

Нека, мени су од старта кренули да јебу мајку и пишу доста грђе ствари него овима сад јер се ионако нисам волео са већином сајта па су зато тако дочекали мој умод. Доста сам блажи био, реално. И опет сам у очима осталих модератора био надркани смрад што је дошо да се иживљава, а види сад њих.

Nash Bridges

ma treba ovo govno ugasiti jebem vam seme da vam jebem svima redom.
Da vidimo onda šta ćete srati krv vam poganu izjebem nasilno u pičku!
Utopili biste se u fejzbuk mamu li vam jebem neiživljenu.
Citirali biste balaševića otac vas jebo na dan posta!

TO MAJSTORE, JEBEM I JEDNE I DRUGE. GLUMITE NEKI KURAC OVDE.... DRŽAVU MENJAJ GOVNO JEDNO.

kako smarate na temi o modoivima pisete tu o nekim sranjima...tema je jedna i pokusajte da se zadrzite na istoj a ne da skrecete ko bilmezi
jbt o cemu se sve ovde pise
o novim narastajima,defkama,kako je nekada bilo i sranjima raznim
vi niste u stanju da pricate bez preteranog reagovanja i emocija

Za. Jebiga, mora nesto da se mijenja. Ne ide vako.

Hvala Lepr.
Celt jebla te dzoplinka koja je delila sise sakom i kapom a ja najebo. Bio si govno tada, gotivniji si sada dosta brt

u pravu je ollanik. reko bi vam, i ako ste samo za dva moderatora da se razmoduju, podrzite ovo. ako oni mogu da se proseravaju da moraju da nastupaju kao tim, i da ne sme jedan drugom da prigovpri ako misli da je nesto pogresio, los su tim onoliko koliko je najlosiji moderator govnjiv. a to je trenutno poprilcno govnjivo.

30 ljudi je za promene neke, nisam brojao, od prilike. To je jače od 50 % aktivnih jbt. Treba metuti prst na čelo

de de, ja sam te bar banovao za kacenje privatnih fotki, a ne za klevetanja moderatora i ostala izivljavanja. drzte se teme.

Kad malo stavim taj prst na čelo što ga analni pominje, bolje je tema STRIC na kojoj je rasni kao takav glavni, nego ovo sranje.... UVEDITE IZBORE!

To jeste.
Šta da budu kolektiv bre preko naših leđa? Nemere to. Oću nesmetano da provedem slobodno vreme ovde jer sam tako odlučio. Neću da me neko drka ko klinca nekog

Smješni ste pozz...

dali bih natnat htela da izađeš samnom na bobove pihtije i kabezu na večeru i da popričamo o ovom problemu o kome je otvorena tema?

Podržavam ovu akciju isključivo zbog toga što želim da se ukine ban za vređanje u potpunosti, oko ostalih stvari me manje više bole kurci.

http://i.imgur.com/WhxhNHC.png

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

I da taj novi moderator koji dođe, počne da briše ova govna što sad kupe pluseve. Jebote, kako ih samo naučite odma da definišu najgluplje termine i fraze i da ih definišu na najdosadniji mogući način. Bolje da bleje najnovije od prije pet dana nego da zatrpavate govnima.

Širkan razguli.
Džofri nema muvanja, drži se teme!