Prijava

Pretnje smrću? Lol.

Само да кажем, немо да сте цигани и да закључавате тему, ово ке после 1000 година прва тема која може да доведе до нећег битног, тако да држте ово отворено, биће овде још варница и свакојаких добрих приједлога

САММО ПИАН МОГУ ДА ПРЕБОЛИМ ОВЕ НОЋИ ДУГЕ И СУДБИНУ ЗЛУ КРАДЕМ ДАНЕ БОГУ А ЈОШ ЈЕ ВОЛИМ

Изнео бих предлог да дужина бана буде јасно дефинисана како се досадашње свињарије не би понављале. Зна се колико који разлог бана доноси хлађења и нема зашто мене оволико оног онолико...

пример:

спем од 1 до 10 дана
вређање(мада бих вређање као преступ укинуо) од 3 до 20 дана
...
...
...
приватне информације или слике од 2 месеца до трајног

дужина би зависила од тога који је бан по реду и по "тежини" преступа(није исто кад неко окачи твоју слику, каже адресу или слику твоје голе рибе немам појма банализујем)

Orvelj, Haxly i Toma Smor bi totalno izneverovali kad bi videli ovu temu. ŠKK koj moj! Dobra fabula radnje za neko štivo naučne fantastike. Borba virtuelnih ljudi za vlast u virtuelnoj državi. Komendija.

Matriks, Trulekse, Matriks. Proročanstvo je najavilo da će doći Čouzen uan, i da neće uspeti da ga banuju. Kad se takav autor pojavi, ljudi i mašine će se pomiriti.

Треба вас све побановати за спем

A sad smeta malo spema, a koliko autora koji pišu pod ovim nalogom je spemovalo sa ogromnim zadovoljstvom gde god je stiglo?

Мало спема?

Не знам, данас сам први пут на овом профилу и нисам спемовао нигде.

Ovo sve Ameri finansiraju jer je Vukajlija bogata naftom.

Oterali ste sve žene sa sajta.

нисмо него је свака нашла неког да је јебе па је отишла са сајта а нама овде просула причу како је неко отерао. па којој још смета кад је нуде сексовима и шаљу монтруозне дванаестоцентиметарске удове у пвц?

zapitate li se vi nekada gde je nestao kemalov PRSTen?
http://i.imgur.com/bgwifLv.png

Lol Kapune
LooooooooooooL

Мислим да је зрело за кључ сад већ.

Колико сам се оваквих тема начитао...

Мислим да је зрело за кључ сад већ.

Зашто? Једноставно побриши спем и офтопик ако ти смета.

Aha da pobrisem 60 strana spamcine, vazi.