Prijava

Juce me silovale dve plavuse na sred kneza milosa bio zastoj, cak je i live prenos bio na rts. Dosao je i vucic da mi cestita. Rekao mi je svaka ti cast, bolji si od mene. Ali ja sam ipak ispao covek na kraju i podelio sam im podjednako mog smena. Da se one nesvadjaju

Svaka čast Vučiću, ali Ajdont Ker je za samo 2 sata....

Mali mi je, ali zato mekan kao duša!

Moderatori ne treba da OTIDU!

EDIT: Htjedoh reći OTIIIIDUUUUUU!

Ако се нађеш у лифту и у јеном тренутку се лифт откачки и креће да се сурдукне, можеш да прећивиш ако скочиш (методом нагло навише) тик у тренутку пре него ли лифт падне на дно.

Obdareniji sam od Zimbabveanskog crnca

Леа Киш има враголасто заводљив осмех. Хе, хе, хе.

Људи који су оставили 16 хиљада куме-мацо-комшо-куцо-пашо коментара имају пуно право да спрдање у коментарима окарактеришу као спем и адекватно то санкционишу.

DON'T WORRY BE HAPPY
O
N
'
T

W
O
R
R
Y

B
E

H
A
P
P
Y

Ovo što je ker napisao je lagnanje lažima.... slušaj ovo

Pošto sam lovac, najbolji na Balkanu, krenuo sa u lov na divlje patke, i krenem ti ja tako u šumu, otkočim pušku i onako opucam, i skinem 4 patke.... Moj Žućo odmah poletio, ufatio jebe 3 patke od jednom, imanče Žućo mi je ovan, nemam ja para za lovačkog pujdu, i ako je crn zove se žućo... i tako ja skidam patke, Žućo ih dere...
Pucam ja, kad naiđe crnkinja neka, ja njoj dobar dan mlada, ona meni ništa. Reko dobar dan mlada, ona iskolačila oči... rek'o, saćemo ja i žućo da te ubijemo odkurca....
i tako perjam ja nju u vadžajnu, žući voli kad mu zapinje, pa je dere u ''analis openus'' tj. latinski naziv za rčma.... i čitav dan, u dogi stajlu.... ma žućo sav radostan bio, sve se utripovao da je pujdo...
Reko mlada, što se mene tiče ti si jebana, pa sad kolači oči kol'ko hoćeš...

3 dana posle, stiže meni poziv u sud.... Tužila mene i žuću da smo je silovali u šumi.... rek'o časni suče, ja ne jebem ciganke po šumama, a žućo je mislio da je rasni bambi ženskog roda pa navalio i ja šta ću pustim ga...

Sudija se napalio, i on i porota uhvatili da je siluju, i tako crnkinja najebe,,,, mi kidnuli...

Sad žućo ima troje đece, sva žuta, ni jedno ne liči na njega...a ja i dalje gledam australijen open i navijam za Federera....

AJMO NOLE!

ajaks zaslužuje ban

STRIC je dobrra i smešna fora.

Нисам послушао старијег брата да дужим гледањем у Сунце може да те претвори у моћног ренџера.

Ljudi smatraju da sajt NIJE otišao u kurac.

Расни је Каизенов дупли, не би ли се Каизен инфилтрирао у шире масе Вукајлије и тиме спознао истинито стање на сајту.