Prijava

Поштовани,
обзиром на чињеницу да сви хоће да буду модератори, предлажем ингениозно решење а то је додела модераторског места свим ауторима, док ће само око 10-ак квалитетних особа добити статус Члана. Ти Чланови треба да су добри аутори (не чисто гледајући количину дефки/постера/статуса и одабраног садржаја), занимљиви, активни на форуму, да својим радом доприносе просперитету сајта и нове садржаје, и да имају сличне пожељне особине. Ова "Лет изнад кукавичјег гнезда идеја" је још у развоју па је подложна изменама и допунама, те вас молим да предлажете ваше идеје и предлоге за њено побољшање и боље уобличавање.
Подржите овај пројекат и ако имате идеју предложите ко би по вама упао у групу Чланова.

Срдачан поздрав,
Шоми

Ja ocu da budem neobican clan!

Нема тога, или си Члан или ћеш бити модератор заједно са осталима

Pajo može biti jedino član, jer tako može pleease za defke, inače taj koncept ne ide drukše
Ja želim biti drug član, upiši Šomi plee tamo: Mali Ker, nacionalnost: kosmopolita, omiljeno jelo groošak

predlazem paja dacka, malog kera i somija za obicne clanove! GL!

Ne sviđa mi se ondak to. Taj komunistički pristup. Tako moj ćaća nie dobijo unaprijedjenje na poslu jer nie bijo član. JA OCU DA SLAVIM SLAVU!

ja imam jedan predlog, a mrzi me da otvaram novu temu pa da mi se smeju po Andrijevici.
ajmo svi da se nosimo u picku materinu sa sajta?

Ja ne mogu, brt, imam porodicu :(

сви ћете модерисати видим ја, јбг ко вам крив

К Е Ж У А Л
Е
Ж
У
А
Л

предлажем себе за Члана као високо моралну и етичку особу, ал исто тако ако већина сматра да нисам дорастао, бићу модератор са осталим плебсом

predlog
terajte se u kurac

Sklonite se, ide drug član u pičku materinu!