Prijava

Da li mislite da obavljate posao bolje od bilo koga ko bi mogao da vas zamijeni jer svi u ovoj našoj "organizaciji" dijelimo mišljenje (a i većine autora koji nemaju neke koristi od moderatora) da vas je većina tu bila sasvim dovoljno i da je red da vidimo kako bi se neko drugi snašao na toj poziciji.

Ne mdislim a ne postoji neko ko bi posao bolje obavljao o mene, adli smatram a ima mesta a se umouje taj neko pa a ga viimo, ako nije obar razmoovaćete ga. DDDDDDDJenostavno nemam nameru a polegnem linču i na nečiji zahtev tek tako olučim a nisam obar,. Razmo ću prihvatiti tek ka tako oluči kaizen.

није теби покварена тастатура, ти си пијан

mda nisam, kamo sreće a jesam, kdakav mi je bio dan dobro nisam šrapnelima pobio pola firme ka sam prsao...

захваљујем џони

Osjećam porastaj jaja.

Па порасла од како те лупају тик испод чмара.

ИНАЧЕ ТРОШ НИЈЕ ПУНО ЛЕП А НИ ПУНО ПАМЕТАН ЧОВЕК ЈЕ ИЗ НАРОДА И ЈЕДАН ОД НАС НЕЋЕ ОДАБИРАТИ НИШТА ОРТАЧКИ ОСИМ АКО ЈЕ ИЗ ЗАЈЕБАНЦИЈЕ ЈЕР ЗАЈЕБАНЦИЈЕ ОВДЕ ФАЛИ ПРАВИ ИЗБОР ЗА МОДА ДОДАЈМО ОВОЈ ОЗБИЉНОЈ ГАРНИТУРИ НИЈАНСУ СПРДЊЕ И ЧЕТОВСКОГ(НЕ ЧЕКАОНИЦА БРТ НИКАКО) ХУМОРА

Елем, није аутономаш, босанац, црногорац, београђанин, косовац, влах...ништа ДАЈТЕ ЈЕДНОМ ПРАВОГ СРБИНА ЗА МОДЕРАТОРА.

Ako nekog boli kita šta ja imam da kažem evo da kažem.

Samoupravljanje je odavno ukinuto. ODAVNO!

Ne sećate se vi toga bili ste mali, radnički saveti, pa mora neko od radnika, obično onaj najgori šljaker sa dva razreda škole i još manje mozga da bi ga Direktor što lakše kontrolisao,e taj mora da bude u nekoj komisiji za nešto pa kao preko njega oni nešto utiču na Direktorove odluke al kurac ništa. E i to takvo,smrdljivo,nikakvo,lažno upravljanje radnika je ukinuto.

Iz tog razloga nije ni bitno ko je Direktor, ko je šljaker a ko je radnički savet koji je šljakera imenovao.A imao bih i o tome.

Eto toliko i želim vam srećan rad.

Ne mdislim a ne postoji neko ko bi posao bolje obavljao o mene, adli smatram a ima mesta a se umouje taj neko pa a ga viimo, ako nije obar razmoovaćete ga. DDDDDDDJenostavno nemam nameru a polegnem linču i na nečiji zahtev tek tako olučim a nisam obar,. Razmo ću prihvatiti tek ka tako oluči kaizen.

Слажем се да треба да проба па да га видимо и њега ћемо мотком најурити ако буде дрко курац.

НАЈВЕЋИ ПЛУС КОЈИ ТРОШАРИНАЦ ИМА КАО КАНДИДАТ ЈЕ ШТО ВЕЛИКИ БРОЈ АУТОРА СТОЈИ ИЗА ЊЕГА И ОБЕЋАВАМО ДА ЋЕМО МУ ЈЕБАТИ МАТЕР АКО БУДЕ ВРШИО РЕПРЕСИЈУ И УБИЈАО СПРДЊУ КАО НЕКИ ДО САДА ХВАЛА БРУСЕ ШТО СИ НАС ПОДРЖАО ЦЕНИМ ДА СА ТВОЈОМ ПОДРШКОМ ИДЕМО ДО КРАЈА НЕ ЗАБОРАВИ ОВО НА МОД ЧЕТУ(НЕКАД НЕКО УМЕ И ДА ЈЕДНО ПРИЧА ОВДЕ А ЈЕДНО ТАМО).

MENE ZA MODA!
(vidim dae popularno)

Nisam očekivao da ćeš se sam nazvati čmarem, kontao sam da bi prepustio meni tu priliku.

Bravo za Troša. Podržavam.
Pseto
Bohor

Pa i nijesmo baš sve rekli. Nemoj shvatiti ovo pogrešno ali mislim da si dosta doprinio tome da tema ode u offtopic, mada i dalje najviše po pitanju toga krivim ljude koji su učestvovali u organizaciji svega ovoga.

Npr. nijesmo saznali ništa po pitanju toga zašto ti, ili uopšte moderatori koji nijesu odlučili da napuste funkciju, žele da ostanu na njoj (i ovde naglašavam da ne shvatiš pogrešno).
Da li mislite da obavljate posao bolje od bilo koga ko bi mogao da vas zamijeni jer svi u ovoj našoj "organizaciji" dijelimo mišljenje (a i većine autora koji nemaju neke koristi od moderatora) da vas je većina tu bila sasvim dovoljno i da je red da vidimo kako bi se neko drugi snašao na toj poziciji.

Sve i da ste najbolji izbor red je da date i drugima prostora. Jbg, zamisli da postoji neko ko je pandan Dostojevskom na Vukajliji. Svaka defka bi mu bila za odabrane i daleko kvalitetnija od bilo čega drugog što ostali izbace ali da li bi to bio razlog da ne vidimo ništa drugo sem njegovog sadržaja na naslovu iako on ljuto objašnjava? Pa i ne bih se složio.

Pa kao prvo stvarno nije tačno da je otišla tema u spem zbog mene.

Napisao sam ti sve to tamo ako si pratio temu od starta. Mogu opet da ti odgovorim, ali nemoj me terati da sada 100 puta pišem jedno te isto, kada je moj odgovor tamo bio prilično jasan.

Odgovor na pitanje jedan je da ja smatram da ovo radim prilično korektno i ne želim da se razmodujem zbog toga što samo onaj ko me je postavio može da kaže da ja to radim loše i razmoduje me. I njegovo mišljenje ću prihvatiti odmah.

Odgovor na pitanje dva je ne znam. Neko mora da obavlja to jedno vreme kako bih dao sud (koji opet ne znači ništa da se razumemo) da li to radi bolje ili gore od mene ili nas što smo ostali. Ima ljudi za koje mislim da bi mogli to da obavljaju i svakako ću ih predložiti budem li se iole pitao u vezi toga. Verovatno i bolje od mene će neki od njih raditi to. Neki možda gore. Ne znaš dok neko to ne bude radio i ne prođe određeno vreme kako to radi. Evo Jebač na primer tačno zna o čemu pričam. Imao je jedan od zajebanijih počataka moderisanja.

Odgovor na pitanje tri je da mi nikom ne smetamo da bude umodovan i ima prostora pored nas, posebno u ovom trenutku, ali mi ne odlučujemo o tome koliko će i ko će biti moderator i kada će biti umodovan.

ja bih da predlozim mene za moda.

Troša za moda jer treba nam neko ljubazan ko voli baku a to retko ko više od Troša i Šomija i Papet Mastera, ali on ne može jer plakao bi za šokolatkom to bi ga ometalo. Npr. Džoni od navijanja i VOS-a ne može da voli baku. Za moda može i Stevan koji je čupav kao gospođa Marijana iz Mocart kladionice ali je u duši ljubazna baka. Jer čovek koji ne pronađe u sebi baku postane Srki, ozbiljno vam kažem.

Lukse, mozes li doci u kafani na sec pls

Е ајде само једна ствар. Ја ћу да се оградим од обе групације. Не сматрам да ће разрешење свих или било ког мода ишта допринети сајту. Нагледао сам се сличних ситуација у рил лајфу где се људи мењају, али систем остаје исти и лош.

Дакле ту је први зајеб. Оно ка чему бих ја усмерио ову или било коју тему сличног типа је креирање правилника, који ће се поштовати и спустити субјективност на минимум. Онда је свеједно ко је мод.

Значи, умодуј било кога, опет ће једна група људи бити незадовољна. Никада не могу сви да буду задовољни, али оно што може да се уради је да се то незадовољство сведе на минимум, када сви прихвате одређена правила понашања, која су договорена нема места за незадовољство. Схватате шта хоћу да кажем?
Једнострано доношење одлука од стране модератора је го курац. Анархија је го курац. Хајде да се договоре сви аутори који су на макар мало допринели сајту и донесу нешто што би било прихватљиво и што би довело до испливавања квалитета.

Расни очигледно има потенцијала да буде одличан аутор, али он бира да се понаша као размажено дериште и треба га санкционисати за глупости које прави. Оног тренутка када се донесе одређени правилник, и он прихвати та правила, постоји много већа шанса да ће то и њега усмерити ка нечему нормалном, уместо према посеравању по нормалним темама.

Проблем једне особе можете да решите, али доћи ће друга иста таква и то ће се протезати до бесконачности. Реши проблем целине и то је то.

Дакле, стабилизуј систем да један небитан фактор не може да га избаци из равнотеже. Јебеш систем који Расни може да ујебе.

Gledao sam neke Ombretove fotke na fejsu i vidio jednog mladića prijatnog izgleda. Rekoše da Troš to je. Mnogo je lep. A i obećao je da će da mi odabere poster. Za!

Nisam očekivao da ćeš se sam nazvati čmarem, kontao sam da bi prepustio meni tu priliku.

Оно када босанац покуша да направи игру речима. То лудо па бог

Meni nije jasno kako ljudi mogu da poboljšaju sajt, sajt(stvar koja je dostupna svima)?

A da opet "udovolje" svakome !

Kako svi serete.

Valja sav sajt banovati i aukurac.