Prijava

Tako meni bio posle Mađarice...nema opravdanja, zaista, samo kaleidoskop užasa:(

Док сам покушавао да побегнем од лошег гласа Хртса на егзиту, британка је почела да ми љуби прсте, кад сам сконтао да је дрогирана опасно добио сам додатну мотивацу ја бежање.

Da ne preskočimo Slovenke, nisu neke ribe (da se ne lažemo) ali su kooperativne kao Švabice, posebno kad cirnu ... a cirnu na veselicama.

Inače tamo valjda još uvek prolaze ovakve situacije (nisu u temi ali vode ka temi, opasni momci i naivni Slovenci):

https://www.youtube.com/watch?v=XNZfuue2bNE

Šaznam, ova moja Janezkinja bila baš onako fina...

Janezkinje su fine dok priča ne zamiriše na bilo šta ozbiljno, onda zavode Švapsku disciplinu.

Kod mene je pala i turkinja. Neko mi je rekao da su dlakave al to nije istina kod ove. Sta znam mozda je mesanac.

Iz bivše juge iz svake republike i pokrajine, čak i jedna šiptarka, sve su znale znanje 5,5 plus, grkinja gadno skroz,minus 1,rumunka(nisam platio)onako slaba trojka, švabica 4 i to samo što je bilo perverzno imala pun kurac pomagala,upoznao je u busu dok sam valjao neku robu iz minkena,jednu engleskinju sam zakačio na moru, bem li ga nije ličilo ninašta, madjaricu sam kresnuou subotici putovao ceo dan iz prištine pio i stigao u suboticu komiran,sećam se da sam se probudio kod nje go, ovo izmedju ništa,ujutru se vratio nazad, udala se
posle mesec dana i zapalila za madjarsku
tako da nisam imao prilike da ponovim...

Bem li ga po meni srpkinje najbolje. I eventualno ciganke tu su kolju se.

Jebise ti što me podsećaš, znaš.

Vaistinu, nema bolje nego domaće.

Ove tri pičke koje sam jebo...kontam da su imale po pet pasoša, tako da sam jebo 15 različitih nacionalnosti.

Skočko - pomislio sam da si faker dok nisi napomenuo da jebeš skrndelje koje piju muške hormone na takmičenjima u džudou. Nisi faker, ali si hrabar, i nisi gadljiv, što je za pohvalu.

Мене занима јел ико био интиман са Енглескињом која није била скрндељ наркомански са Егзита?
Моја је била ем лијепа ем из добре куће :)

Моја је била ем лијепа ем из добре куће :)

Ja do sada ne videh lepu Engleskinju.

Je l moram prvo da postanem nacionalan ljubavnik da bih prešao na internacionalni nivo? Ili mogu odma u Italiju k'o Nastasić što je onda onomad?

Ja do sada ne videh lepu Engleskinju.

Evo ti lijepa Engleskinja
http://i.imgur.com/0bXhCxE.jpg

Brate nemoj da se lazemo lici na hobita ova engleskinja

са фацом и теном личи на просечног бубрежног болесника са одељења за нефрологију

Za ono što se dokotrlja dovde ova sa slike je ultra mega giga riba.

Evo ti lijepa Engleskinja

Vise engleskinja nego lepa.

са фацом и теном личи на просечног бубрежног болесника са одељења за нефрологију

hahaha

jeptese volim ridjokose :(

Nego, znate li zasto su afrikanke najbolje u seksu? uvijek gutaju.