Prijava

Ja redovno jebem, kao i svi Vulkajlijaši: prvo desnu, pa potom levu ruku. Uvek tim redom, zbog uroka.

mađaricu
tetka mi se udala za mađara, jbg

Još ništa od crnkinje, a?

Jbg, Njarn, zaista:(

Prof ako ti je bas toliko stalo crnackog seksa mogu da smislim neku pricicu :D

C, ja se nadam da će neka žemska da zaluta na temu i podeli svoja iskustva sa nama...ovo je osebujna tema:)

axaxaxaxxa vidis o tome nisam razmisljao :D

EDIT: si video pre neki dan pokazivale su kakve muskarce vole na onoj temi ideal lepote ili tako nes. Probaj tamo da postavis ovo pitanje :)

Профе то се неће десити

јерсте некада трсили у двери
интеррејшл, односно интернационално

C, ja se nadam da će neka žemska da zaluta na temu i podeli svoja iskustva sa nama...ovo je osebujna tema:)

U suštini, ovo je jedini razlog zašto se na svim forumima otvaraju ovakve teme seksualne prirode. Svi nejebači otvaraju teme intimne prirode, da ne kažem o jebačini, pa onda čekaju žensko da kaže nešto. Naravno, vascijelo muško članstvo foruma je takođe u busiji, sa kurčevima na gotovs. Čekaju tako, draškajući glavić laganim ritmom čisto da održe napon. Ukoliko se kakvo žensko javi bar sa "ke kekekekke" može se početi sa mahnitim razbijanjem kurca vlatitim rukama i priručnim predmetima poputživinog toplomjera koji guraju u čvabalo.

Izvini globalni jebač, nisam te pozno. Oprtosti ako sam te prekinuo u vađenju vize Libiju, da ovjeriš i zemlje Magreba.

Imam ja na koga kući da draškam glavić, ne treba mi ovde...samo prijateljski ćaskam, 21.je vek, Kizo:)

Ja sam toliko tunjav i smotan da sam se jedva ozenio zahvaljujuci mojoj Babi i kremi profesora Milojevica, ali mi to ne smeta da lazem najstrasnije.

Navraticu se sa nekom masnom lazi posle.

Ja sam toliko tunjav i smotan da sam se jedva ozenio zahvaljujuci mojoj Babi

Samo još nemoj da mi kažeš da je i cela familija bila prisutna kada si gubio nevinost lololo:)

U suštini, ovo je jedini razlog zašto se na svim forumima otvaraju ovakve teme seksualne prirode. Svi nejebači otvaraju teme intimne prirode, da ne kažem o jebačini, pa onda čekaju žensko da kaže nešto. Naravno, vascijelo muško članstvo foruma je takođe u busiji, sa kurčevima na gotovs. Čekaju tako, draškajući glavić laganim ritmom čisto da održe napon. Ukoliko se kakvo žensko javi bar sa "ke kekekekke" može se početi sa mahnitim razbijanjem kurca vlatitim rukama i priručnim predmetima poputživinog toplomjera koji guraju u čvabalo.

vi gat a viner trig. plej it najs en kul, najs en kul san, ju nou vot aj min

sa kurčevima na gotovs hahahahaha.

BTW, najjadnija tema ikada

Pa kad nisi nikad karo strankinju, bedo muška, hnjohnjohnjohnjo