Prijava

Japanci ih i dalje pomeraju, rekao bih. Ono sa kvakama je najnovije, šaznam, Nemci smelo kaskaju za njima...

Znači, ništa, Valde? Ja očekivah od tebe ipak malo više internešnl iskustva, kapiram da govoriš najmanje 4 svetska jezika...:)

Džabe mi jezici kad nisam baš mnogo mrdnuo dupe iz ove rupčage od zemlje. A od pet jezika koje manje-više znam, dva su mrtva, pa zamisli kako to može da utiče na seksualni život. Nekrofilija...

dva su mrtva

Imaš ih još 3 :) a strankinje dolaze sve više...

Žao mi je što to čujem, Vald...jedino da se prebaciš na neki skandinavski jezik, msm, ako te ne mrzi sad:)

a strankinje dolaze sve više...

Dolaze, dolaze, baš juče pričah sa jednom ženom koja se oduševila kad je čula da sam iz Beograda. Kaže, ona i muž idu svake godine za BG 7 dana, i onda 7 dana u H.Novom. Pre 15 godina prvi put otkrili "čari" i neće da menjaju. Kaže, posle Berlina ( u kome je i sama rođena), Beograd joj je drugi omiljeni grad na svetu. Ja u fazonu "jeboteeee"...

Madjarica i neka muslimanka iz Skoplja, al živi ovde.

Imaš ih još 3 :) a strankinje dolaze sve više...

Imam, ali sam i oženjen, sva tri su mi zauzeta :)

Шта интернационални, из Босне сте а јебете по ибарској?

хаха браwo мали

Putuje, deco, razmnožavajte se po svetu...

Samo još nemoj da mi kažeš da je i cela familija bila prisutna kada si gubio nevinost lololo:)

Nije, sve se odigralo kod nje kuci.:)

Da ne zamre tema, a dobra je, ja cu da ispricam kako nisam jebo, al sam gledo, jes merak...
Neke godine u Petrovcu, imao ja neku semu u hotelu "As", a bila tu i jedna grupa devojaka iz BL, i moj drugar se smuva sa jednom, i sad posao ja uvece kroz tunel i vidim ja, naslonila ona njega uz uspravnu stenu ja reko ljube se i to, , a ona onako bedevijasta i visoka udara li udara guzicom, ona jebe njega, kao hilti da radi, on se izbecio ko slogiran ne zna sta ga snaslo. U reko, znaci tako to Bosanke rade ocu i ja ovako. Medjutim nisam ja te srece, i posle n-tog broja vodoravno lezecih lencuga sam odustao...

Mađarica i cincarka.

Da ne umre tema, što reče Torazulu...

madjarica, ruskinje, hrvatice, engleskinja, brazilka, filipinka i australijanka
poi

Jel tim strankinjama manje cimanje da daju u guzu i da progutaju?

Tibor Váci
madjarica

internacionalno seksanje, parketaru.

Promenite naslov u:
Nabrojte sve strankinje s kojima ste se rukovali ili dopisivali
i dobijate pravu istinu

upravo tako maestro:

celt
sta je poenta ove teme, da svako ko je imao neku priliku mozda i da pojebe nesto, baronise i nabraja svaku strendzerku koju upoznao i zamisljao da jebe? :)
pre 10 meseci

uh, onda bi spisak obuhvatao sve kontinente, ukljucujuci i pojedine delove crne afrike

Tibor je radio na kruzeru, kao cistac.